
"Серед найближчих планів - зробити концерт на підтримку Збройних сил України".
У Палаці культури на Правобережжі Кременчука, який донедавна називався іменем І.Ф.Котлова, з’явився керівник - вихованець цього закладу Олександр Яровий.
Про це у своєму Телеграм-каналі пише редактор нашого видання Олег Булашев.
Він відвідував заклад з 14-ти років, коли почав навчання у вокально-інструментальній студії "Борисфен" під керівництвом Олександра Кривченка.
Олександр Яровий закінчив Полтавське музучилище, Київський нацуніверситет культури та мистецтв за фахом хормейстера.
Він працював в музшколі №2 Кременчука та у Палаці культури ім. І.Ф.Котлова, де став керівником вокального ансамбль "Борисфен".
О.Яровий каже, що все його життя пройшло через Палац культури і розповів про найближчі плани на керівній посаді.
"У мене є план розвитку палацу. Хочу зібрати навкруги себе однодумців, які б разом робили спільну, творчу справу, аби за палац культури знали не лише на Правобережжі, а й в усьому місті і за межами Кременчука.
У нас колектив творчий. Я там виріс, одружився. Син також відвідував цей палац. У нашій родині все життя пройшло через цей палац культури...
Я там і Дідом Морозом був, і привітання робітників Крюківського вагонзаводу робив, і інші свята... Наше творче життя було таким, що ми жили у палаці і разом з ним...
Серед найближчих планів - зробити концерт на підтримку Збройних сил України", - каже О.Яровий.
Нагадаємо, Помер Заслужений працівник культури України, директор одного з Палаців культури Кременчука
Клим Соколов































































