16 грудня 2023 13:00
Перегляди: ...

«Зима прийшла, комуна в дупу пішла»
Черговий факт вандалізму у Кременчуці. Лише зранку ми повідомляли, що вандали пошкодили зупинку «Центральний ринок», а зараз хочемо констатувати ще один факт.
Невідомі обмалювали пам’ятник «За владу рад», який знаходиться на площі Перемоги.

«Зима прийшла, комуна в дупу пішла»,- такий напис з’явився на пам’ятнику.
Олег Булашев
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































