16 січня 2024 10:30
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні зранку Кременчук опинився у зоні снігової стихії. Сніг, що йде з ночі додав клопоту водіям і працівникам комунальної сфери.
Але є містяни, яким ця погода в радість. Це діти. Адже сьогодні гарно робити сніговиків.

Ось вихованці Освітньої застави вже зробили свого красеня.
Про це в Фейсбуці повідомив Анатолій Куліш Anatoliy Kulish (Дивіться головне фото)
Помічено, що на вулиці Соборній, біля дитячої бібліотеки, жінка робить сніговика.

Дехто снігову скульптуру прилаштував на даху автівки.

У дворі редакції Кременчуцької газети помічено такого "красеня".

Своєю чергою Кременчуцька газета чекає світлин від містян із своїми "сніговими героями".
Фото присилайте на електронну адресу [email protected]
Світлана Павленко
Фото очевидців
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































