
З деяких скарг «Кременчуцька газета» підготує у подальшому новинні матеріали.
Напередодні заступник міського голови Кременчука Іван Москалик провів на Лашках виїзний прийом громадян. До чиновника завітало 11 чоловік і не лише з Лашків, а й з інших мікрорайонів міста – від центру до Крюкова.
Кожен з відвідувачів прохав про допомогу і скаржився на сусідів чи владу.
Наприклад, мешканка Першого Занасипу просила поновити в її квартирі електроживлення, бо енергетики з нею не хочуть і розмовляти. А ось мешканка Лашків скаржилася, що на мікрорайоні забули, як виглядає їх інспектор з благоустрою, який працює при Автозаводській райадміністрації. При цьому жінка просила у віцемера встановлення на мікрорайоні спортивного майданчика, облаштування павільйону громадського транспорту, освітлення вулиці Бажана.
Мешканка будинку на вулиці Шевченка просила прибрати з двору багатоповерхівки приватний гараж, який був наданий інваліду війна, а він помер уже багато років тому.
Мешканці будинку №20 на вулиці Східній скаржилися на не вірно зроблені батареї, що викликає у них сирість.
Керівниця дитсадка №34 попрохала на розі вулиць Левка Лук'яненка та Софі]вської влаштувати світлофор, або лежачі поліцейські, бо діти постійно мають ходити в укриття через дорогу.
Під час цього прийому до Івана Москалика завітав і представник Міжнародної антинаркотичної асоціації, аби розповісти про свою діяльність і попросив приміщення для організації.
Дві жінки сварилися при віцемері за межу своїх домоволодінь, а один з мешканців гуртожитку у Крюкові просив допомоги в оформленні відповідних документів для приватизації.
З деяких скарг «Кременчуцька газета» підготує у подальшому новинні матеріали.
Олег Булашев































































