Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Субота, 20 Червня 2026

Ви є тут

Кременчужани просять міську владу покращити транспорт: електронна петиція

1 вересня 2025 11:00
Перегляди: ...
Кременчужани просять покращити транспорт: електронна петиція вже на сайті міськради

Ініціатива містян.

У Кременчуці триває процес збору підписів під електронною петицією, яка подана на офіційний сайт Кременчуцької міської ради.

Її авторка Світлана Чирва звертається з проханням щодо розгляду питання поліпшення мережі транспортного сполучення міста, у зв'язку з отриманням нових тролейбусів восени 2025 року.

Зокрема, нового тролейбусного маршруту 17А+

"Траса маршруту буде проходити вул.Богдана Хмельницького, мешканці мікрорайону дуже хотіли б що міська влада дослухалась до голосу громади і запустила маршрут також додатково через вул.Кооперативна, на цій вулиці зараз курсує одна  одиниця громадського транспорту маршрутне таксі 1, але воно не прилаштоване для молодих мам з дитячими колясками або людей з обмеженими фізичними можливостями Трасу маршруту пропонуємо такою: вул.Юрія Кондратюка, вул.Нескоренних, вул.Кооперативна, вул.Лікаря О.Богаєвського, вул.Гранітна, вул.Бетонна або вул.Хорольська, вул.В.Пугачова, вул.Миру, 1 Піщаний тупик, вул.Київська, пр-т Свободи, вул.О.Халаменюка, вул.Старшого лейтенанта Кагала, вул.Університетська. В зворотному напрямку вул.Університетська, вул.Старшого лейтенанта Кагала, вул.О.Халаменюка, пр-т Свободи, вул.Київська, 1 Піщаний тупик, вул.Миру, вул.В.Пугачова, вул.Бетонна або вул.Хорольська, вул.Гранітна, вул.Лікаря О.Богаєвського, вул.Кооперативна, вул.Нескоренних, вул.Юрія Кондратюка", - із пропозицій кременчужанки.

Також просить створити тролейбусний маршрут 30А+ для вирішення поліпшення та розв'язання транспортних проблем.

"А саме посилити тролейбусні маршрути 6 та 6А+, 13 який зараз курсує лише в будні дні два рейси вранці і сполучає вул.Небесної Сотні, вул.Троїцька з вул.Київська, виконати давній план запуску тролейбусу вздовж всієї вул.Троїцька до заводу Ампер, цей план існував ще за каденції колишніх міських голів Глухова М.В. та Бабаєва О.М. Трасу маршруту пропонуємо такою: вул.Молодіжна, пр-т Лесі Українки, вул.В.Пугачова, вул.Миру, 1 Піщаний тупик, пр-т Свободи, вул.Троїцька, вул.Небесної Сотні, вул.Ігоря Сердюка, вул.М.Коцюбинського або вул.Перемоги, вул.Троїцька, пр-т Свободи, вул.Київська, 1 Піщаний тупик, вул.Миру, вул.В.Пугачова, пр-т Лесі Українки, вул.Молодіжна", - також пропонує Світлана Чирва.

У поле зору потрапив ще один міський маршрут.

"Посилити однією одиницею у будні дні тролейбусного маршруту 15Б+ (восени з появою нових тролейбусів) цей додатковий тролейбус значно покращить сполучення між двома філіалами ЛІЛ"Кременчуцька" , дитячої лікарні, педіатричного відділення ЛІЛ"Кременчуцька", студентам до медичного коледжу, педагогічної академії, військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою, школярам 1 та 21 гімназії, музичної школи ім.М.В.Лисенка. Нинішній інтервал у 2 години не дозволяє вирішити це питання, та й великий часовий проміжок взагалі відсутнє курсування тролейбуса з 10:30 до 15:30, прохаємо виділити додатковий тролейбус, щоб інтервал очікування зменшився до 1 години, а також щоб зменшився часовий проміжок відсутності тролейбуса(нині складає 5 годин з 10:30 до 15:30)", - пише жінка.

На збір підписів під цією петицією є 90 днів.

Нагадаємо, Ревівка з тролейбусом: у Кременчуці стартує маршрут 17А+, але коли саме - невідомо

Тим часом: Обіцяли до вересня, але не буде: запуск нових тролейбусів у Кременчуці відкладається

 

Олена Ліпошко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися