
Мовою цифр.
У Кременчуці підбили підсумки роботи медичної галузі за перше півріччя 2025 року. За даними лікарень, спостерігається зростання кількості пацієнтів як у цілодобових, так і в денних стаціонарах.

Зокрема, у цілодобових стаціонарах за останні роки відзначається динамічне збільшення: з 15,3 тис. пацієнтів у 2022 році до понад 24 тис. у 2024 році. У 2025-му показник залишається високим — понад 23,1 тис. хворих. І це за пів року.
У денних стаціонарах також зафіксовано позитивну динаміку. Якщо у 2022 році пролікували 1 012 пацієнтів, то вже у 2024-му їх кількість зросла до майже 1,8 тис. У 2025 році не спостерігається зниження (1,5 тис - за півроку.), тож рівень залишається вищим за попередні роки.
Нагадаємо, Тривожна статистика: у Кременчуці зростає смертність, і тенденція не зупиняється
Олена Ліпошко






























































