
Конкурс «Лідер читання» щороку збирає найактивніших читачів Полтавщини, які доводять, що книжки й надалі залишаються справжніми друзями школярів.
Підбито підсумки обласного конкурсу «Лідер читання», у якому цього року взяли участь 290 юних книголюбів із 25 бібліотек сільських, селищних та міських громад Полтавщини.
Про це повідомила в Фейсбуці Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П.Котляревського
За результатами конкурсу І місце виборола Софія Близнюк, учениця 5 класу з Решетилівки (центральна міська бібліотека ім. О. М. Дмитрієва).
Особливо приємно, що серед переможців — і представниця Кременчука.
ІІ місце посіла шестикласниця Вероніка Мірошніченко, яка представляла бібліотеку-філію № 4 імені Івана Приходька Кременчуцької міської публічної бібліотеки.
Ще одним володарем другого місця став Ярослав Галькевич (7 клас, бібліотека-філія № 12 Центральної бібліотеки м. Полтава).
ІІІ місце розділили між собою:
-
Платон Крутько (5 клас, Семенівська центральна бібліотека);
-
Марія Пономарьова (6 клас, Оболонська центральна бібліотека).
Конкурс «Лідер читання» щороку збирає найактивніших читачів Полтавщини, які доводять, що книжки й надалі залишаються справжніми друзями школярів.
Олена Ліпошко































































