
Деталі.
Відомий український блогер Володимир Бондаренко у Фейсбуці розповів свою версію того, кому вигідне розслідування проти екскерівника Полтавщини, а нині керівника Держфінмоніторингу Філіпа Проніна, якого нардеп Ярослав Железняк звинуватив у розкраданні мільйонів гривень на будівництві фортифікаційних споруд.
«Вчора залізний Ярик накинув на директора фінрозвідки – Проніна, мовляв, будучи полтавським губерном Філя прикурив 200 млн. на донецьких фортифікаціях (при тому, що вся сума підряду була 380 млн.). Несподівано включилося НАБУ, т.к. справа ця давня, щось там жує розслідували, але не злітало. А тепер раптом полетіло. Причина?
Як на мене суть проста: засмутили Шановного Ангерта (ака ангел, Одеса-Лондон).
Є у нього підшефна асфальтерська контора «Ростдорбуд», яка займає третє місце в країні за парядами із сумою 120 млрд грн. Кияни їх пам'ятають по обваленому шляхопроводу на Дегтярівській, який вони сліпили на пару з рукожопими злодюгами з «Ковальської».
Останнім часом їхній конкурент Макс Шкіль настільки гребе все під себе, що Ростдорбуд докотився до підрядів на обслуговування місцевих доріг, а це завжди було годівлею місцевої влади. Ростдорбуд заліз на відносно дрібний тендер у Полтаві за 1,5 млрд і в тупу почав демпінгувати опустившись до 1,15 млрд. Його конкурент - ТОВ «Прімум актив» - програло з ціною 1,2 млрд. А так як Прімум з місцевої шобли, то тендер просто скасували, а на новому тендері одеситів, які дуже засмутилися, мабуть
І тут звідки не візьмися розслідування Залізняка, який без виїзду на місце (там пострілюють, м'яко кажучи) і взагалі без чогось, крім мудрувань Рахманіна, взяв та й звинуватив все той же асфальтерський «Прімум актив» у крадіжці 200 млн. Тут же й набушники стряхнули?" - пише Володимир Бондаренко
Нагадаємо, Філіп Пронін у Раді: звинувачення у «вкрадених 200 млн» на фортифікаціях – неправда (Доповнено)
Фортифікації на Донеччині за 370 мільйонів: звинувачення та відповідь Полтавської ОВА
Ексзаступник Проніна має перспективи очолити Тернопільську область
Клим Соколов





























































