
Запитання-відповідь.
Від якого джерела живлення працюватиме Головна ялинка і святкове містечко? — це запитання журналісти «Кременчуцької газети» поставили меру Віталію Малецькому в контексті тотального вимкнення світла, що сталося внаслідок атак рф на енергетику України.
"Ялинка і містечко, у разі якщо не буде відновлено енергоживлення в місті Кременчуці, також працюватимуть від генераторів соціально відповідального бізнесу — як і минулого року, коли підприємці спільно зібралися, профінансували паливо та необхідні роботи, щоб свято відбулося", — зазначив Малецький.
Градоначальник також пояснив, чому під час блекауту працювали деякі світлодіодні екрани і навіть атракціони. Адже підприємці у першому випадку подбали про джерело безперебійного живлення від сонячних батарей, а в другому — про генератор.
Нагадаємо, Кременчук частково без світла і тепла: ДСНС розгортає пункт незламності біля РВА
Олена Ліпошко
Фото ілюстративне






























































