
КП «Спецсервіс-Кременчук» оголосило закупівлю послуг ОВД для введення в експлуатацію кремаційної печі.
Комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук» оголосило про закупівлю послуг з отримання висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД) щодо планової діяльності підприємства.
Закупівля оприлюднена на сайті Prozorro.

Вона передбачає надання спеціалізованих екологічних послуг, необхідних, як повідомлялося раніше, для легального запуску нової кремаційної печі.
Очікувана вартість процедури становить 330 тис. грн грн із ПДВ.
Висновок має бути готовим до 23 грудня 2025 року.
Питання введення в експлуатацію нової кремаційної печі стало одним із ключових на недавньому прийомі громадян, який провів заступник міського голови та директор департаменту ЖКГ Іван Москалик. До посадовця звернулися мешканці міста з різними проблемами, однак тема печі на КП «Спецсервіс» викликала особливий інтерес громади. За словами Івана Москалика, піч зможе офіційно працювати лише після забезпечення необхідної інфраструктури, у тому числі водопостачання, та після проходження процедури оцінки впливу на довкілля. Саме ОВД є ключовою умовою для узаконення та безпечної експлуатації кремаційного обладнання.
Соломія Верба





























































