Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
П'ятниця, 12 Червня 2026

Ви є тут

У Кременчуці "наливатимуть" ...у водопровідні труби

26 листопада 2025 16:40
Перегляди: ...
У Кременчуці "наливатимуть" ...у водопровідні труби

Перспектива.

У Кременчуці майже 70% міських мереж перебувають в аварійному стані.

Про це вчора повідомив під час засідання постійної депутатської комісії з бюджетних питань віцемер з ЖКГ Іван Москалик. Він також наголосив, що наступного року місто планує застосовувати сучасні технології ремонту, презентуючи Програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства.

«Програмою передбачаються заходи, які ми планували як по мережам водопостачання, так і по мережам водовідведення. Можна говорити багато, але в першу чергу ми будемо намагатися в наступному році використовувати нашу новітню технологію. Ми отримали від наших західних партнерів обладнання для безтраншейної прокладки комунікації. У нас є деякі ділянки, де ми можемо без розкопок, без проведення земляних робіт відкритим способом проводити так звану санацію. Тобто ми в існуючу комунікацію, яка втратила свої фізичні властивості, можемо затягувати спеціальний матеріал, який потім розширюється за допомогою температури. І ми отримуємо нову трубу в стінках цієї старої. Ми в наступному році спробуємо використовувати це в Кременчуці», — говорить Іван Москалик.

За його словами, працівники КП «Кременчукводоканал» вже мають відповідний досвід: вони працювали у Чернівцях, допомагаючи на схожих об’єктах.

«Передбачили 5 млн грн у наступному році саме для придбання цього матеріалу, тому що він дороговартісний, але він дозволить скоротити час проведення робіт і особливо в тих місцях, де дуже велика щільність інших комунікацій», — додав віцемер.

Москалик запевнив, що після таких ремонтів тиск у мережі не знизиться.

«Звичайно, ми робимо гідравлічні розрахунки задля чіткого розуміння, що гідравлічний режим не зміниться. І в жодному разі ми гідравлічний режим не порушуємо, не зменшуємо. Тому що це ж важлива річ. І навпаки я можу сказати, що цього року у нас один з проблемних кварталів на Молодіжному. Десь 10 грудня ми завершуємо наш проєкт з встановлення підвищувальної насосної станції, і мешканці 287 кварталу будуть з нормальним тиском на верхніх поверхах», — зазначив віцемер.

 

Олена Ліпошко

Фото, згенероване ШІ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися