Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Середа, 17 Червня 2026

Ви є тут

Новий тролейбусний маршрут 17А+: стало відомо, як у Кременчуці з’єднають тролейбусом Молодіжний і Ревівку

28 листопада 2025 15:20
Перегляди: ...
Новий тролейбусний маршрут 17А+: стало відомо, як у Кременчуці з’єднають тролейбусом Молодіжний і Ревівку

Гарна новина.

На чергове засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради виносять проєкт рішення «Про затвердження мережі тролейбусних маршрутів Кременчуцької міської територіальної громади». Документ передбачає оновлення та впорядкування діючої схематики руху.

Серед іншого у переліку з’явився новий маршрут — 17А+, який має з’єднати мікрорайон Молодіжний з Ревівкою.

Його траса пролягатиме по вулиці Юрія Кондратюка, вулиці Нескорених, вулиці Богдана Хмельницького, вулиці Перемоги, вулиці Університетській, вулиці Старшого лейтенанта Кагала, вулиці Халаменюка, проспекту Свободи, проспекту Лесі Українки та вулиці Молодіжній.

У зворотному напрямку рух залишиться без змін.

 

Олена Ліпошко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися