
Роботи мають проводитися з 1 лютого до 31 грудня 2026 року.
Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» оголосило тендер на видалення окремих засохлих та пошкоджених дерев і кущів у Кременчуці.
Про це повідомляється на сайті Prozorro.
Очікувана вартість послуг складає 1,21 млн грн з ПДВ.
Роботи мають проводитися з 1 лютого до 31 грудня 2026 року.
Роботи відбуватимуться на Кохнівському, Крюківському, Новоміському та Ревівському кладовищах.
Загалом заплановано спиляти 90 дерев різних порід.
Найбільше серед них – кленів (27 дерев) та ясенів (18 дерев). Також на території планують прибрати 14 шовковиць, 14 акацій, 12 тополь, а решту складають берези, берести, ялинка, сосна, каштан та в’яз.
На Кохнівському кладовищі (проспект Полтавський) видалятимуть 5 дерев – три шовковиці та два клени.
На Крюківському кладовищі (вулиця Республіканська) робіт найбільше: тут спиляють 20 дерев – клени, акації та шовковиці різних розмірів і висот.
На Новоміському кладовищі (вулиця Юрія Кондратюка) під пилку підуть 15 дерев – переважно тополі, ялини, сосни та берези.
На Ревівському кладовищі (вулиця Богдана Хмельницького) прибирають найбільше дерев – 50 одиниць, серед яких клени, ясені, акації, шовковиці, берести, каштан і в’яз.
Усі роботи включають спилювання дерев, розпил гілок до 1 метра, вивезення та утилізацію на спеціалізованих майданчиках, а також прибирання території та відновлення пошкоджених елементів благоустрою.
Читайте також: Оновлений монумент захисникам на Свіштовському кладовищі готують до відкриття: роботи на фінальній стадії
У Кременчуці планують спрямувати майже 24 млн грн на благоустрій Свіштовського кладовища
Соломія Верба































































