
Віддати свій голос можна до 16 червня включно.
У Полтавській області розпочалося голосування за проєкти Конкурсу екологічних громадських ініціатив 2026 року.
Про це повідомив голова Полтавська обласна рада Олександр Біленький.
За його словами, голосування проходить на платформі Smart Region Полтавської області. До участі в конкурсі допущено 59 екологічних проєктів, які спрямовані на покращення стану довкілля та розвиток громад.
Віддати свій голос можна до 16 червня включно. Кожен житель Полтавської області має можливість підтримати три проєкти, які, на його думку, є найбільш важливими для громади та навколишнього середовища.
Організатори закликають мешканців області долучитися до голосування та підтримати екологічні ініціативи, які можуть бути реалізовані в громадах регіону.
Детальніше про проєкти та умови голосування можна дізнатися на платформі Smart Region Полтавської області.
Перелік проєктів за посиланням.
Клим Соколов






























































