
Конференція відбудеться за участі провідних фахівців у галузі агрономії.
На Полтавщині пройде конференція «Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років».
Дану інформацію повідомили на сайті для агрономів SuperAgronom.
21-22 червня у Полтавській державній аграрній академії проводитиметься спеціалізований подвійний захід, повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.
Проведення конференцій заплановано із залученням провідних фахівців: агрономів, консультантів, інших експертів.
Теми, які розглядатимуть: агротехніка та контроль бур’янів; живлення та сівозміна; насіння та захист посівів.
У ході проведення заходу керівники та власники провідних господарств, що вже понад 5 років успішно впроваджують органічне виробництво, поділяться своїм досвідом, а саме:
• з чого вони починали;
• чи залучали зовнішніх консультантів та експертів;
• яку техніку вони використовують і яку мають стратегію у виборі техніки;
• які культури вирощують і чому саме такі;
• яка сівозміна впроваджена та яким чином вона змінювалася;
• яких результатів було досягнуто;
• що б вони зробили по-іншому, якби починали спочатку.
Набутим досвідом та порадами з гостями заходу поділять директори та власники провідних органічних господарств: ПП «Агроекологія», «Галекс-Агро», Агропромислова група «Арніка», ТОВ «Дедденс Агро», «Ріттер Біо Агро, «Дунайський аграрій», ТОВ «Жива нива».
Серед особливих гостей конференції — Харун Чичек (Harun Cicek) — експерт з органічного рослинництва в умовах дефіциту вологи з FiBL із Швейцарії
22 червня відбудеться День Поля в ПП «Агроекологія» - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції. Цей захід буде присвячений саме методам підтримання балансу родючості ґрунту. У рамках Дня Поля учасники зможуть відвідати та порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці та на власні очі побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовляє компост та живить ґрунт.
Нагадаємо, «Розумні грядки»: кременчужанин опанував органічне землеробство.
Антоніна Озерна, за інформацією джерела






























































