
Переможці отримають ексклюзивні призи від юнацької Олімпійської команди України.
28 червня світ відзначатиме рівно 100 днів до старту однієї з найголовніших спортивних подій року - ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі. Дану інформацію розмістили на сайті Національного Олімпійського комітету України.
Національний Олімпійський комітет України оголосив конкурс на найкращу фотографію та відео до святкування 100 днів до ЮОІ-2018.
Щоб взяти участь у фотоконкурсі необхідно:
1.Зробити оригінальне фото, яке передає ваш спортивний стиль та настрій (у певному виді спорту), тримаючи в руках чи використовуючи гаджет з наявною візуалізацією, напис «100 days to Buenos Aires» (як на банері до цієї новини).
2. Розмістити це фото на своїй сторінці у Фейсбук чи Інстаграм з хештегом #100daystogoYOG2018 та #RoadtoBuenosAires2018.
Результати конкурсу будуть підведені 9 липня 2018 року. Одного переможця буде визначено за допомогою програми random.org, другого обиратиме експертне журі НОК.
Щоб стати учасником конкурсу на найкраще відео необхідно:
1. Зробити цікаве відео на телефонний пристрій (тривалість - до 30 секунд), яке передає ваш спортивний стиль та настрій та в якому ви продемонструєте свій фірмовий спортивний елемент (у певному виді спорту).
2. У відео обов'язково використати такі фрази:
«100 днів до Юнацьких Олімпійських ігор»
«Покажи, на що ти здатний!»
«Побачимось у Буенос-Айресі!»
3. Розмістити це відео на своїй сторінці у Фейсбук чи Інстаграм з хештегом #100daystogoYOG2018 та #RoadtoBuenosAires2018.
Результати конкурсу будуть підведені 28 липня 2018 року. Одного переможця буде визначено за допомогою програми random.org, другого обиратиме експертне журі НОК.
Кожен з переможців отримає ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРИЗ від юнацької Олімпійської команди України.
За інформацією джерела































































