22 червня 2020 19:25
Перегляди: ...

І ще одна людина видужала.
У Кременчуці +1 випадок захворювання на коронавірус. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Віталій Малецький.
"Сьогодні в Кременчуці зареєстровано новий випадок коронавірусної хвороби. Захворіла жінка 59 років. Вона перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Наразі встановлюється коло контактних осіб та можливі шляхи інфікування", - йдеться у повідомленні.
✅
За словами мера, одужала від коронавірусноі хвороби одна пацієнтка, що підтверджено двома негативними ПЛР-тестами на COVID-19. Сьогодні вона виписана з лікарні додому.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































