17 травня 2021 10:15
Перегляди: ...

Щеплюють соцпрацівників, рятувальників, маломобільні верстви населення.
Сьогодні на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації губернатор області Олег Синєгубов повідомив, що вже почалося щеплення другою дозою вакцини проти коронавірусу.
Отримують щеплення вакциною Pfizer і CoronaVac соцпрацівники, рятувальники, маломобільні верстви населення.
«З кінця травня почнуть щепити другою дозою тих, хто отримав вакцинування з 25 лютого по 10 березня цього року», - говорить О.Синєгубов.
Йдеться про другу дозу вакцини AstraZeneca. Її мають отримати 1 тис 287 осіб.
Нагадаємо, На Полтавщині виявили 62 нових випадки захворювання на коронавірус
Темпи вакцинування проти коронавірусу у Кременчуці: ще +56
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію































































