17 травня 2021 13:10
Перегляди: ...

Патрульні затримали нападника.
Сьогодні вночі кременчуцькі патрулі отримали виклик про «Грабіж» на автомобільній дорозі державного значення М-22 «Полтава-Олександрія» поблизу села Щербаки.
Про це повідомила Патрульна поліція Кременчука.
Зі слів заявника, двоє невідомих осіб нанесли йому тілесні ушкодження та заволоділи особистими речами: телефоном, велосипедом, вудочками. Потерпілий надав опис чоловіків та речей.
Згодом інспектори помітили осіб, схожих за орієнтуванням. Також вони мали речі, які назвав потерпілий.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Наразі тривають слідчі дії.
Світлана Павленко
На фото патрульних - два нападника
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































