
Це єдине місце в Кременчуці, де є можливість побачити світлини усіх наших загиблих земляків.
Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Кременчуцька газета пропонує кременчужанам відвідати «Музей АТО/ООС», який діє при ВПУ№7.
Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Саме тоді загинуло найбільше кременчужан.
Екскурсію проведе один із засновників музею Володимир Поляков.
«Це не просто екскурсія. Це занурення в історію війни сучасності, яка нерозривно пов’язана з Кременчуком. Адже і досі гинуть наші хлопці, віддаючи життя за суверенітет нашої держави», - говорить В,Поляков.
Зазначимо, це єдине місце в Кременчуці, де є можливість побачити світлини усіх наших загиблих земляків.
У музеї АТО/ООС зібрано речі бійців, також тут чимало експонатів, які передають військові через волонтерів.
Організатори музею запевняють: жоден експонат не несе загрозу для життя та не може бути відновлений для використання.
Та головне, у цьому музеї речі можна брати в руки, розглядати, ближче ознайомлюватися.
Зацікавила інформація? Тож збираємось 19 серпня біля входу у другий корпус ВПУ №7, що на вулиці Вадима Пугачова, 4. Доїхати можна маршруткою №30.
ПОЧАТОК О 18.00.
ЕКСКУРСІЯ В ЦЕЙ МУЗЕЙ БЕЗКОШТОВНА.
За всіма питаннями звертайтесь: (050) 195 -37- 12.
Нагадуємо, що наші традиційні екскурсії містом з Євгеном Бергером не відміняються. Наступну плануємо на 8 липня.
Світлана Павленко






























































