
Судова справа.
Нещодавно Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області у складі головуючого судді Малтиза А.В. розглянув у відкритому судовому засіданні справу щодо раніше судимого уродженця м. Кременчука у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.
4 травня 2021 близько 18.00 хв обвинувачений на зупинці громадського транспорту «Аврора» познайомився з чоловіком та запропонував разом вжити спиртні напої. В ході розпиття спиртних напоїв обвинувачений, переконавшись, що ніхто з сторонніх осіб не спостерігає за його діями, з корисливих мотивів, таємно викрав мобільний телефон марки «Nokia» та сумку з речами, які не становлять матеріальної цінності. Викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілому матеріальних збитків у розмірі 556 грн 67 копійок.
Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину, що йому інкримінується, визнав повністю.
Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України і призначив йому покарання - у виді 2 років позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України вирішили звільнити чоловіка від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на 2 роки.
Процесуальні витрати, пов`язані із залученням експертів на суму 686 грн 48 коп., вирішили стягнути з обвинуваченого на користь держави.
Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
Антоніна Озерна



































































