
Про постраждалих не повідомляється.
Українська протиповітряна оборона знищила ракету окупантів у небі над Києвом, її залишки впали у річку Дніпро. Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка.
"Над Оболонню нашою доблесною ППО була знищена ракета рашистів. Імовірно, "Точка-У". Залишки ракети впали у Дніпро. Слава українській ППО!",- написав Геращенко.
Окрім цього на Вінниччині 22 березня збили російську крилату ракету «Іскандер». Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на голову Вінницької ОВА Сергія Борзова.
Пряма мова Борзова: "Плюс одна. "Іскандер".
Деталі: Наразі не повідомляються подробиці збиття ракети.
За останній тиждень це єдина ракета "Іскандер", про збиття якої повідомляють у Вінницькій області.
Судячи з фото, її уламки впали на поле.
Повітряна тривога в області була о 4:50, 6:48 та 12:46.
За матеріалами «УНІАН», «Української правди»































































