Ці кошти можна витратити на інші нагальні потреби містян.
Міська влада Кременчука на чолі з бункерним мером Віталієм Малецьким, планує 5 млн грн направити на реконструкцію дитячого садка , що знаходиться на вул. Генерала Манагарова, 5-А. Кошти необхідні для виконання комплексу будівельних робіт, які забезпечать можливість використання цього об'єкту під тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.
Невже, прикриваючись переселенцями, влада хоче найти шляхи, де «замутити кошти»?
Інакше як ще зрозуміти такі дії влади? Адже раніше вони не так активно просували це питання, тому реконструкція перетворилася на довгобуд.
Окрім цього, у Крюкові та на Раківці є інші дитсади та школи, де можна розмістити внутрішньо переміщених осіб.
Тим паче зараз їхня кількість зменшується. Тож прикриватися людьми, що опинилися у біді, має бути соромно.
Але й це ще не все. Дізнавшись про бажання виділити 5 млн грн з бюджету, який зараз не виконується, ми б порадили меру інші напрямки, куди вкрай необхідно вкласти кошти.
Наприклад, збудувати поруч з дитсадками бункери і тим самим відкрити групи у садках, а не думати лише про свою безпеку.
Нагадаємо, у Кременчуці дитсадки не відкривають, а у Полтаві формують спеціальні групи.
Олег Булашев































































