Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 19 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Цифри: у Кременчуці на новорічні гірлянди витратили 1,5 млн грн, а на всі водопровідні мережі лише 2,8 млн грн

6 декабря 2018

Депутати здивовані таким розподілом коштів командою Малецького.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та земельних ресурсів депутати розглянули декілька програм, які виносяться на розгляд сесії, і які регулюють діяльність комунальних підприємств "Теплоенерго" і "Кременчукводоканал".

Депутатів відразу дуже здивувало, що на капітальний ремонт мереж водоканалу з міського бюджету у 2019 році передбачено лише 2,8 млн грн. Про це повідомив головний комунальник міста Іван Москалик, а перед цим відповів депутатам, що цього року з казни міста  на новорічні гірлянди і ілюмінацію виділено 1,5 млн грн.

Тож члени земельної комісії почали далі цікавитися питанням капітального ремонту мереж. 

І далі прозвучали цифри, які всіх ошелешили. 

Бо Іван Москалик повідомив: якщо такими темпами виділятимуть гроші з міського бюджету на капітальний ремонт водопровідних мереж та каналізації, то його робитимуть 40 років. А вже зараз 70% їх повністю зношено.

А ще виходить, що навіть всього міського бюджету Кременчука (а на 2019 рік він складає більше 2 млрд грн) на те, аби відремонтувати міські тепломережі і мережі водопостачання і каналізації, не вистачить.

Тож депутатів і здивувало, що на ту ж новорічну ілюмінацію гроші знайшлися і на інші потреби теж, а на капремонт мереж передбачено - мізер. 

"Передайте міському голові, не може бути ніяких парканів навколо кладовища і Деївського звалища, доки не вирішено питання мереж"- звернувся до Москалика депутат Олександр Роженко, який вів засідання.

Він мав на увагу, що наступного року більше 4 млн грн передбачено на огорожу навколо Деївського звалища. А ще порадив команді мера залучати інвестиційні кошти на вищезгадані потреби.

Нагадаємо,  у 2019 році кладовища у Кременчуціотримають огорожу, а спецкомбінатритуальних послуг-нову техніку.

Деївське звалище отримає огорожу за 2,2 млн грн.

Малецький хотів у кредит закупити 20 автобусів та «повісити» їх на сміттєпідприємство, а у підсумку вирішив придбати лише 10.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться