Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 6 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Директор «АгітТБ Малецького» Сергій Перепелятник рівняється по зарплаті на мера і його заступників: за рік поклав в кишеню майже 90 (!) мінімальних зарплат

27 мая 2020

Декларант залишається без автіки і заощаджень. 

Директор комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія», яку ще в народі називають «АгітТБ Малецького» Сергій Перепелятник оприлюднив е-декларацію за 2019 рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У графі члени родини декларант вказав дружину Юлію і двох доньок: Дарину і Анастасію.

Щодо нерухомості, то тут змін не відбулось – як і раніше родина пана Перепелятника мешкає в квартирі площею 67, 2 кв м, яка у його 100% власності.

Не вказано у декларації наявність транспортного засобу. Відомо, що директор «АгітТБ Малецького» має службовий автомобіль.

Як і минулі звітні періоди у Сергія Перепелятника немає інших доходів, як зарплата за основним місцем роботи. У 2020 році її розмір склав 424 тисячі 378 грн, що більше ніж у попередній рік на 71 тисячу 115 грн. І складає майже 90 (!) мінімальних заробітних зарплат, встановлених на 2020 рік.

Для порівняння: у 2019 році утримання пана Перепелятника обійшлось міському бюджету Кременчука обійшлось в 353 тис 263 грн.

Дружина декларанта – Юлія Перепелятник, яка працює керівником прес-служби міськвиконкому і яка теж отримує зарплату за рахунок міського бюджету, отримав за основним місцем роботи в минулому році – 252 тис 025 грн.

Тож, як видно, на зарплату двох осіб з бюджету міста витрачено 676 тис 403 грн.

У декларації пана Перепелятника вказаний дохід його доньки Дарини від ПОІППО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО – 1 тис 367 грн, та додаткові блага від банку 100 грн.

Дружина декларанта отримала ще 500 грн від профспілки. Інших доходів не вказано.

Немає ніякої інформації про цінні папери, вклади в банках, заощадження в готівці.

Згадано лишень ще, що декларант є членом Національної спілки журналістів України.

Нагадаємо, директор «агіт ТВ» Малецького Перепелятник в 2018 році по зарплаті випередив багатьох директорів комунальних підприємств

Також нагадаємо, Невже Малецький і його заступники зголодніють: зарплати VIP-чиновників за квітень знизилися

Читайте:Кременчужани бідніють, а VIP-чиновники Кременчука, навпаки – багатіють: рейтинг зарплат мера Малецького та його заступників за березень

 

 

Марина Соловей

На фото С і Ю. Перепелятники. Фото з сторінки в Фейсбуці

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться