Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 5 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Доки містяни жалілися на дороги, «кременчуцькі свинарчуки» переводили бітум в готівку на десятки млн грн

18 июля 2019

«Впевнений, що від такого «якісного керування» містом, постійного «обналу» бюджетних коштів через КП ми кожний рік втрачаємо сотні мільйонів гривень».

Винахідливу та здирницьку оборудку з коштами міського бюджету знайшов у судових реєстрах кременчуцький активіст та політичний діяч Олег Биков, що описав її у Фейсбуці

За його дослідженням, по-перше, комунальне підприємство (КП) «Кременчуцьке ПС ШРБУ» протягом 2017-2018 років закуповувало бітум на суму близько 52 млн грн, застосовуючи протиправний механізм через майданчик «ProZorro». А по-друге, «недоотримало бітуму на суму, яка конвертована у готівку, але при цьому ВДУМАЙТЕСЬ (!!!), службові особи вказаного КП оформили отримання повного обсягу замовлення».

Про це вказують декілька судових реєстрів Октябрського районного суду Полтави:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77609797
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75386012
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77452202
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77058490

Як ми писали раніше, комунальне підприємство у вищезазначені роки уклало з ТОВ «ТД «БІОІЛ» угоди на постачання бітуму марки БНД 70/100.

«Через майданчик «ProZorro» застосовували протиправний механізм, який полягав у оголошенні цінової пропозиції нижче економічно-обґрунтованого рівня, з подальшим підвищенням ціни поставки товару на підставі експертних висновків Черкаської торгово-промислової палати щодо фактичної ціни даного виду товару.

А далі службові особи ТОВ «ТД «БІОІЛ» частину вказаних бюджетних грошових коштів у сумі понад 3,5 млн грн, конвертували у готівку через фіктивне підприємство ТОВ «Транснафтогруп» (код ЄДРПОУ 40381494, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд. 50-б, офіс. 20), що входить до складу транзитно-конвертаційної групи підприємств. Тобто КП «Кременчуцьке ПС ШРБУ» недоотримало бітуму на суму, яка конвертована у готівку, але при цьому ВДУМАЙТЕСЬ (!!!), службові особи вказаного КП оформили отримання повного обсягу замовлення.

Окрім цього, в рамках НСРД (негласних слідчих, розшукових дій) встановлено, що і на даний час представники тендерного комітету КП «Кременчуцьке ПС ШРБУ» систематично займаються сприянням у змові між учасниками тендерів, які були вже проведені на протязі 2017-2018 року, які проводяться зазначеним комунальним підприємством, спотворюючи умови для перемоги комерційних структур, з якими у них встановленні корупційні стосунки», - пояснює О.Биков.

Після чого активіст вкотре запитує, чим же займаються слідчі місцевої прокуратури, знаючи про це, та чому досі не вручені повідомлення про підозру.

«А бюджет Кременчука не маленький, аж 3 млрд грн, красти не перекрасти.

Впевнений, що від такого «якісного керування» містом, постійного «обналу» бюджетних коштів через КП ми кожний рік втрачаємо сотні мільйонів гривень, які осідають в кишенях місцевих «свинарчуків», корумпованих правоохоронців та прокурорів.

P.S. Панове «свинарчуки», цьому свавіллю, тотальному обкраданню мого міста скоро прийде край. Будете сидіти», - пише він.

Нагадаємо, така «економія»: Кременчуцький водоканал закупив бітум на 30 тисяч дорожче, ніж міг би.

Бітум не тої системи: як на закупівлі бітуму для ремонту шляхів можна «нагріти» бюджет міста на понад мільйон.

Обурення зростає: місцевій прокуратурі нагадали, що всі справи по «кременчуцьких свинарчуках» підвисли на одному місці.

Знову «Кременчуцькі свинарчуки» витягли зайве із кишень містян: КАТП 1628 закуповує МАЗи на 2 млн дорожчі ринкової вартості.

«Кременчуцькі свинарчуки» чи «господарі»? Як «Кліар Енерджі-Кременчук» тихо пропустили на Деївське сміттєзвалище.

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться