Кременчуцька газета
Середа, 4 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Гітарист-віртуоз Геннадій Бондар у Кременчуці розповів про любов до музики з дитинства та концерт після Перемоги

1 червня 2023

Ексклюзивне інтерв’ю.

Благодійний концерт «Ми переможемо!» відбувся учора, 30 травня, у Палаці культури «Нафтохімік»за сприяння агенція івентів «Садиба мьюзік».Наше місто стало першим в турі Україною.

Перед концертом Кременчуцька газета поспілкувала із артистами. 

Віртуозний київський гітарист, лідер та засновник гурту Gypsy Lyre* Геннадій Бондар розповів про те, як почалася любов до музики і як на творчість вплинули військові дії.

Розкажіть, будь ласка, як розпочалась ваша любов до музики і чому саме гітара?

  • Почалося це в 12 років. Побачив гітару, як кішечки на птичок реагують, щелепа в них рухається. Так в мене на гітару було, такий самий ефект. Почав грати фанатично, все виходило, все дуже легко йшло. Тому гітара мене захопила повністю. Намагався співати, але голосу не маю, тому гітара так і залишилася в серці. Я максимально виражаю себе на гітарі. Є свій гурт Gypsy Lyre: граємо фламенко, їздимо по Україні. Наступний концерт буде у вересні в Києві, великий, у Будинку Архітектора... В концерті також заграю свою композицію «Барселона». Трішечки дам Іспанії, фламенко, сонця, пальм, щось таке буде приємне.

Розкажіть, будь ласка, яка ваша музика, як вона створюється і кому адресована?

  • Моя музика – це інструментальна гітарна, музика образів. Музика не складна, вона - це коктейлі стилів, етнічних, джазових, блюзових, все це поєднане в одному чомусь. Основа – це ритм і мелодія. І багато інтерактиву у нас, багато на концертах спілкування з людьми. І за допомогою аплодисментів ми спілкуємось, граємо в різні ігри інструментальні. Тобто барабанщик  якусь грає мелодію чи ритм, а люди намагаються це повторити. І це робить концерти більш живі, більш насичені по атмосфері.

Скажіть, як з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну змінилося ваше життя особисто і як це вплинуло на творчість?

  • Дуже вплинуло. Я перестав грати концерти деякий час, тільки нещодавно почав знову щось. Все на ЗСУ, все що я грав до цього, я грав постійно. Це були благодійні концерти і зараз також благодійні. Заробляти цим зараз не вдається. Вдається тільки робити гарну справу, якось існувати. Складно, однозначно складно. Всі чекаємо нашої перемоги, щоб вже видихнути, почати нормально працювати, нормально творити, тому що і творчість не йде. Цей фон трошечки так пригнічує.

Що ви зробите перше після Перемоги?

  • Я не знаю, я не думав. Буду щасливий, буду якось святкувати, однозначно. Концерт якийсь також зроблю, щось зроблю класне.

Добре, і побажання нашим читачам?

  • Побажання? Миру, щастя, добра, здоров'я, і щоб були цілі на майбутнє, можливості і процвітання нам усім. Слава Україні!

*Gypsy Lyre - це акустичний проект музики, поєднання латиноамериканської та європейської музичних культур, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря. Це неймовірно чуттєві та гарні мелодії, що вражають у саме серце та переносять вас у часі та просторі. Ось ви на березі Середземного моря, а за декілька хвилин вже відчуваєте на обличчі сіль та вітер з теплого океану десь на Карибах, а потім опиняєтесь у затишному паризькому кафе на початку минулого сторіччя чи на спекотній площі в Барселоні.

Інтерв'ю з Олександром Яременком та Владом Булахом читайте невдовзі на нашому сайті.

Нагадаємо, «Ми переможемо!» - із Кременчука розпочався всеукраїнський тур благодійних виступів

Тендітна Дюймовочка із голосом 45-річної жінки: Аля Дюйм розповіла, що перше зробить відразу після Перемоги

 

 

Тетяна Красельникова

Фото та відео Кирила Воронцова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися