Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 13 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Заслужений артист України Михайло Грицкан розповів про секс по телефону, кіно та кременчужанок

1 октября 2019

Улюбленець жінок, Заслужений артист України Михайло Грицкан своїм виступом вміє підняти настрій будь-якій жінці. 28 вересня на концерті, присвяченому Дню народження Кременчука, як завжди, традиційно виконував пісні про дружину, коханих та дітей. Талановитий  співак, він виконував композиції у різних стилях, говорив із публікою зі сцени, передавав привіти та традиційно вітав з Днем народження слухачів зі сцени.

Перед концертом він обіцяв слухачам декілька музичних новинок, однак їх назви вирішив потримати у таємниці. Про діяльність артиста поза сценою, проблеми сучасної кіноіндустрії та чому молодь варто виховувати через мистецтво - далі у інтерв'ю. 

- Сьогодні ви в Кременчуці. Розкажіть, чи відрізняються кременчужанки від жінок у інших містах?

- Як і у інших, вони неймовірно красиві. По вулиці, біля сцени, готелю – йдеш і задивляєшся. Взагалі уже не вперше у вашому місці, і люблю і публіку, і кременчужанок, і настрій моїх слухачів.

- Колись ви говорили, що співати під фонограму - це те саме, якщо займатися сексом по телефону. Ви займаєтеся останнім?

- А я схожий на того, кому потрібен секс по телефону? У мене і так все гаразд, у реальному житті, не стільниковому. Ну а якщо бажате почути щось провокуюче по цій темі - то це не до мене, адже я притримуюсь традиційних поглядів.

- Що змінилося у естраді чи взагалі у культурі за останні роки?

- Думаю, змінився підхід у просуванні виконавців на великі сцени. Приміром, зараз дуже важливою є реклама. Якщо ти себе не розпариш, про тебе мало хто знатиме. І це стосується багатьох сфер. От, приміром, я нещодавно знімався у фільмі «Легенда Карпат». Фільм досить класний. Але пішла моя донька з подругою на нього і у залі сиділо чотири глядачі. А все тому, що хоч кіноіндустрія в Україні почала відроджуватися, ще мало сил націлюють на рекламу. А це немаловажливо. Мені дуже приємно, що українське кіно зараз набирає обертів, ним зацікавилися в світі і рано чи пізно все встане на свої місця.

- Чи дивилися ви фільм «Захар Беркут», який з’явився нещодавно?

- Ні, я ще не дивився. Мене запрошували на презентацію, однак в мене були тоді гастролі. Треба ходити, треба дивитися, треба підтримати своє, тому що майбутнє любої держави це є культура, це є мистецтво, це є люди, це є земля. А у нас трошки не така реклама робиться, наші шановні журналісти. Я завжди кажу, що в нас, нажаль, все вимірюється якимись там проектами чи замовленнями. Якщо є замовлення брати інтерв’ю, значить беремо. Журналістам варто самим шукати цікаві історії, без замовлень. І тоді все буде на своїх місцях. Так само і артистам, і кіно, і всім.

- Чому ви так інколи переключаєтеся з музики на кіно?

- Це я не вирішив, це я виступав на Бердянськом кінофестивалі. Я виконував гімн і там в перший раз мене побачила Тетяна Гнідаш (продюсера, сценаристка)… я спробував себе у кіно у серіалі «Джамайка», де я зіграв компаньйона Віллі Токарева  (автор та виконавець пісень у стилі шансон – авт.). Ми грали самих себе – артистів. І я їм сподобався. Вони запросили мене. Це була моя мрія з дитинства – я мріяв стати актором, а не співаком. А вже на повний метр мене запросив молдавський Валерій Жереги. Він теж побачив мене на сцені і запросив на проби.

- Який перший фільм вас вразив у дитинстві?

- На той час, напевно, «Чотири танкісти і собака». Ви не знаєте його, бо ви ж молоденька (посміхається)… Тоді ж що показували, то нам мало подобатися. Ми не мали вибору, були три канали, які ми дивилися. Звичайно, індійське кіно… в принципі непогані фільми, адже допомагали бути чесними, добрими, не передавати. В принципі, дуже важливо на яке кіно ти ходиш, адже це є така методика виховання молоді через мистецтво.

- А що ви побажали би кременчужанам?

- Ви почуєте це на концерті. В мене сьогодні (28 вересня – авт.) є велика змога бути сам на сам з ними, навіщо мені передавати це через вас. Вам усім присутнім побажаю миру, здоров’я, добра, кохання, вірте в свої сили, гідно переходьте всі життєві труднощі і використовуйте свій потенціал на всі 100%.

 

 

Разом з іншими журналістами свої питання задавала Ліна Романченко

фото Олександр Попенко

відео Кіріл Воронцов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться