Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 6 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьке ШРБУ готується придбати техніки на 47 млн грн.

12 марта 2018

Початок аукціону: 16 травня 2018 року.

 

Комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» оголосило тендер на закупівлю машин для цивільного будівництва. Про це сказано на сайті публічних закупівель Прозорро 

Згідно офіційних даних, ціна питання – 47 млн грн.

За ці кошти підприємство хоче придбати:

- асфальтоукладач на гусеничному ходу з гідравлічним приводом робочих органів. Він повинен мати можливість приймати суміші з самоскидів із задньою системою розвантаження. Також асфальтоукладач повинен мати систему ущільнення, обладнану трамбувальним брусом та вирівнюючою плитою з електричною системою підігріву. Повинен мати рухливу поворотну консоль оператора з пультом керування, а також автоматичний та ручний режим роботи;

- фрезу дорожню, яка повинна мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале ріжуче обладнання. Призначання – зняття асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття;

- коток дорожній самохідний гладковальцевий. Коток дорожній самохідний гладковальцевий повинен мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале обладнання. Призначання – укочування асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття;

- коток дорожній самохідний на пневмоколісному ходу. Коток дорожній самохідний на пневмоколісному ходу повинен мати конструкцію, яка забезпечить надійну та тривалу експлуатацію, високоякісне та витривале обладнання. Призначання – укочування асфальтобетонного покриття  при проведенні робіт по ремонту та обслуговуванню дорожнього покриття та улаштування основ доріг із щебню.

У тендерній документації зазначено, що вся будівельна техніка повинна бути новою, у стандартному заводському виконанні,  не раніше 2018 року випуску, така, що не була в експлуатації.

Постачальник має забезпечити передпродажну підготовку, введення техніки в експлуатацію та інструктаж обслуговуючого персоналу на базі Покупця (вартість цих робіт враховується в ціну обладнання).

Постачальник повинен мати базу технічного обслуговування та відповідний технічний персонал. У пропозиції конкурсних торгів надати відповідну інформацію.

Постачальник гарантує забезпечення запасними частинами на гарантійний термін експлуатації для проведення технічного обслуговування.

Постачальник зобов’язується доставити будівельну техніку за адресою Покупця: м. Кременчук, вул. Махоркова, 35

Постачальник гарантує, що будівельна техніка, що є предметом закупівлі, при безпосередній експлуатації не завдає шкоди навколишньому природному середовищу, та розроблена із застосуванням заходів із захисту довкілля.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 квітня 2018 року.

Початок аукціону: 16 травня 2018 року.

 

Олег Булашев 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться