Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

"Любов як прояв свідомості, що змінює світ" від Каті Chilli

10 сентября 2017

Ексклюзивне інтерв'ю з Катьою Chilli у рамках кременчуцького фестивалю "ДеМед".

Вперше про  Катю Chilli серйозно заговорили ще у 1997 році на пісенному фестивалі "Червона рута". Там вона у новому  для українського слухача стилі виконала післю "Русалки", переспіваши давньоукраїнську пісню у естрадному сучасному виконанні. 
Впродовж творчості Катя записала чотири альбоми і час від часу радувала прихильників окремими хітами, як "Понад хмарами", записаний разом із Сашком Положинським. 
Однак від слави - як запевняє сама Chilli - вона давно свідомо відмовилась. Проте не припинила експриментів з музикою та власним розвитком.
На кременчуцький фестиваль "ДеМед" Катя приїхала не лише з концертною програмою, а й комунікативною лекцією від Міжнародного центру перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ООН  в Україні "Простір міфу: звук. Солодкий смак". 
З 16.00 на траві посеред парку Придніпровського Катя провела 2-годинну лекцію. Про силу звуку говорила тихо, однак до неї прислухались, а після лекції радились і досить довгий час намагалися окремо хоча б словом перекинутись з лектором. 
По основні тезиси лекції та світосприйняття Chilli запитала Кременчуцька газета у ексклюзивному інтерв'ю. 

- Катя, після лекції тебе обіймали, мабуть, всі твої слухачі. Що це було, це твоя давно заготована лекція чи нова, адже багато слухачів говорили, що були приємно вражені почутим. 

- Я ділилася своїм набутим досвідом, а точніше - як виховувати любов і толерантності у наших серцях. Бути любов'ю незважаючи ні на що - це вибір. І якщо він зроблений усвідомлено - він не поверховий, а глибокий. Однак у сучасному світі просто любові недостатньо, має бути сила в людини, лише тоді вона може себе захисти. 

- Розкажи детальніше про яку силу йде мова. 

- Сила - це те, що не дасть тебе притоптати, не дивлячись на те, що ти щодня виховуватимеш у собі любов. Ми живемо і працюємо на високих швидкостях у великих містах, ми швидко приймаємо рішення. Людина губиться у потоці інформації і у неї з'являється внутрішній неспокій. Від цього з'являється брак енергії і людина у переносному сенсі спить. У таких випадках вона найчастіше завдає шкоду іншій людині: словом, вчинком, ще чимось. А коли ти уважний, коли ти вмієш контролювати інформацію - ти контролюєш взаємодію з іншими людьми. Таким чином ти контролюш у собі ці межі і навколо стає більше добра. 
Рівень пробуджуваності - це контролювати ситуацію, з якою ти вже не справишся. От це я намагалась детально розповісти слухачам.
Мій досвід показує, що енергія не береться просто так, але коли вона усвідомлена - ти робиш вибір і її набуваєш. 

- З релігією це може бути пов'язано?

- Так, це рівень святого Серафима Саровського, але адаптований до життя - не затворницького. І починати тут потрібно з найпершого - взяти відповідальність за своє здоров'я. Коли ти станеш здоровою повноцінною клітиною - ти відчуватимеш гармонію і ніяк не нашкодиш іншому. Це немало: це дуже багато - нести правильну відповідальність за себе. 
Розумієш, роздратованість людина проявляє на більш слабкій людині. Та відповідно це проявить на комусь іншому. Це як кола по воді. Але енергію захисту тобі ніхто не дасть. Лише і тільки ти сам можеш себе захистити, накопичуючи свою енергію. Якщо її достатньо - людина може про себе подбати і змінювати світ від найменшого. 

- Чи був чіткий момент, коли ти відчула сама ці зміни, як ти говориш, відчула "пробудження"?

- Я в процесі. Людина як константа. І я точно знаю, що я на правильному шляху. Якщо нашій у термінології є слово "просвітлення" - у давні часи це називали "двічі народжений". При чому досвід лишається, але змінюється психоактивність і самоусвідомлення. Ти починаєш по-інакшому бачити світ. Ти сприймаєш його у своїх частотах. Людей можна навчити жити адаптовано до сучасних швидкостей  і лишатись при цьому здоровим, формувати здорове толерантне суспільство, на любові.

Згодом читайте розгорнутіше інтерв'ю. 

 

Відео Сергій Макаров

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться