Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 19 Февраля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Майже 35 років на колесах: пенсіонерка-залізничниця Клавдія Калініченко відзначила 90-літній ювілей

15 августа 2018

Ювілярку привітали рідні, друзі, колеги.

Тисячі і тисячі кілометрів залізничних доріг, тисячі і тисячі пасажирів – вона не скаржиться на своє життя, а навпаки говорить: «Жити було легко!». Це про кременчужанку Клавдію Федорівну Калініченко, яка 14 серпня 2018 року відсвяткувала 90-літній ювілей.

За доброю родинною традицією до жінки цього дня з’їхались родичі, друзі, колеги-залізничниками. Хлібосольний стіл розташували прямо у дворі садиби в Крюкові.

Вітання і побажання здоров’я і невгамовної енергії. Бо це саме про Клавдії Федорівну. У свої 90 років вона зберегла добру пам'ять, і як сама каже «бажання всіма покерувати і бути в курсі всіх справ».

«У мене було легке життя говорить!», - говорить. Та на долю жінки випало чимало випробувань: голодні довоєнні роки, лихоліття Другої Світової війни, відбудова рідного міста…

Бо з серпня 1944 року (у 16-річному віці)  розпочала свою трудову діяльність на Крюківському вагонобудівному діяльність. Сама ж пригадує, що після визволення міста там був лише один цех. Все довелось відбудовувати.

З 1951 року Клавдія Калініченко пов’язала своє життя з залізницею і беззмінно працювала там до 1986 року. Була спочатку провідником вагону-вертушки 5-го відділення Південної залізниці, яке згодом перейменовано в Полтавське відділення дороги.

А з 1960 року переведена в штат Вагонного депо «Кременчук» південної залізниці, де і пропрацювала до квітня 1986 року. Колеги, яким з нею довелось працювати, пригадують, як їй своєю енергією і позитивом вдавалось заряджати оточуючих

Стаж  роботи на залізничному транспорті складає 34 роки 6 місяців та 24 дні. За цими цифрами години і дні важкої роботи, безсонних ночей, нові міста і, звісно, пасажири, задля яких працювала ювілярка.

Про це нагадали  колеги з Вагонного депо «Кременчук», які приїхали привітати Клавдію Федорівну. Від профкому ювілярці грошова премія, а від колег квіти, подарунки і віршоване привітання.

Подарунків і квітів цього дня було багато: подруги навіть презентували спечену медаль і коровай. З нагоди Дня народження матусі приїхала донька з чоловіком з Німеччини.

Ювілярка ж з святковим столом теж виголошувала тости і бажала гостям також багато здоров’я і довголіття.

 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться