Кременчуцька газета
П'ятниця, 1 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Подяка мера у значках, дизайнерські послуги і радіостанції в авто. Витрати мерії Кременчука

9 листопада 2022

Від найдорожчих до інших закупівель.

Листопад тільки розпочався, а у системі prozorro вже повно цікавих закупівель на замовлення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. МедіаДоказ нарахував 29 оголошень на понад 692 тисячі гривень. Купівля значків з оксамитовими коробочками та дизайнерські послуги межують з придбаннями генератора, гайок, сокир та ущільнювача вікон. 

 

Загальна інформація

Товарів та послуг виконком Кременчука за нашими підрахунками прагне отримати на понад 692 тисячі гривень, але ця сума не остаточна. Ми аналізували оголошення за листопад, тож не всі закупівлі на момент написання матеріалу було завершено, а тому сума може змінюватися.

Крім звичних витрат на ремонти автомобілів і обладнання до них, у топі закупівель наразі будівництво. Офісне устаткування нині поступається ручному приладдю та робочим інструментам. 

Маркери, лампи, клей і обслуговування програмного забезпечення дуже поступаються у витратах проти шайб, гайок, ломів, сокир, лопат, монтажної піни, плоскогубців, газонокосарки й іншого будівельного приладдя. Орієнтовно 1246 гривень проти 120 тисяч. 

 

Три найдорожчі закупівлі

Лідером у листопаді за потенційними витратами виконкому є оголошення про закупівлю радіостанцій автомобільних у кількості 10 штук. Ціна 一 269 тис. 640 грн. Закупівля не завершена, тож потенційно вартість може змінитися.

На другому місці  — 150 000 грн на прокат вантажного транспорту з водієм для перевезення товарів, теж поки без переможця.

Третє місце  — 56 080 грн — витрати на рулонний матеріал, плиту. 

 

На часі

У листопаді в переліку свіжих витрат мерії з’явилися 45 000 на джерело резервного живлення — генератор, та кошти на зігріваючі товари, як-то клейка стрічка, плівка, ущільнювачі вікон та дверей

Крім того, у 43 382 грн обійдуться мерії послуги зі встановлення ударостійкої плівки для механічного захисту скла.

 

На часі?

Відзначимо, що медіа міста вже не раз намагалися дізнатися у Віталія Малецького, чи не бюджетним коштом він друкує рекламу власного телеграм-каналу. Таких витрат ми не знайшли, натомість маємо не однозначні.

На 8350 грн кременчуцька мерія закупила у ФОП дизайнерські послуги, щоправда, які саме —  у тендерній документації не розписується.

Закупівлю виграв ФОП Шаховцев, який, за даними Clarity Project, вже вигравав у 19 закупівлях на понад 443 тис. грн, більшість з яких замовляв виконком або структурні підрозділи мерії. Дизайнерські послуги підприємець надає вперше, тоді як до цього часу здебільшого займався кейтерингом.

Крім того, 7365 грн виконком Кременчука витратить на значок та коробки оксамитові. У цій закупівлі також вже визначено переможця. Він обіцяє поставити мерії  20 штук значків із кріпленням булавка «Подяка міського голови» та оксамитові коробки до них. 

Ціна однієї «подяки» мера Кременчука — 367 грн 80 коп.

Переможець цього придбання ФОП Прядко теж серед частих учасників  тендерів кременчуцької влади. Із 94 закупівель на понад мільйон гривень підприємниця найбільше отримала від виконкому та його підрозділів.

 

Автор: Цокур Оксана

mediadokaz.pl.ua/

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися