Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

"Полтаварибгосп", яке асоціюється теперішнім нардепом Трухіним, звітується про гарні чисті прибутки

29 листопада 2022

Підприємство оприлюднило звітність.

 

Наглядовою радою ПРАТ "Полтаварибгосп" прийнято рішення про скликання загальних зборів товариства та дистанційне їх проведення. Це має статися 30 грудня 2022 року.

На зборах планується розглянути звіти Виконавчого органу, наглядової ради про результати фінансово-господарської діяльності в 2018, 2019, 2020 та 2021 роках. Також планується обрати членів наглядової ради і визначити порядок розподілу чистого прибутку (покриття збитків) ПРАТ "Полтаварибгосп"  за підсумками роботи в 2018-2021 роках.

При цьому в оголошенні про скликання зборів зазначається, що у 2018 році підприємства мало чистий прибуток у сумі 51 574 668,68 грн, у 2019 році - 22 125 625,87 грн,  у 2020 році - 81 423 704,90 грн і в 2021 році - 13 192 487,88 грн,

Акціонерам запропоновано чистий прибуток за всі ці роки залишити нерозподіленим.

Відрахування до резервного (страхового) капіталу Товариства не проводити у зв'язку із його формуванням у необхідному розмірі, у відповідності до вимог законодавства України та Статуту Товариства.

Дивіденди за результатами господарської діяльності за ці роки не нараховувати та не сплачувати.

Раніше селищний голова Градизька Мирослав Носа заявив, що у назві «Полтаварибгосп»  - слово «риба» - це лише слова.

«Там все скоро буде під сільгосподарством. У них 9 тис гектарів ставків по документам, але вони проводять випалення - це підготовка до розорювання. Прошу поліцію звернути увагу на це», - заявив М.Носа.

За даним підприємством стоїть родина нардепа від «Слуги народу», екс-депутата Полтавської облради від БПП Олександра Трухіна.

Як писав сайт «Полтавщина», Олександр Трухін народився 10 листопада 1986 року. На сайті Верховної Ради України він — голова наглядової ради ПрАТ «ПРХ» (Полтаварибгосп), безпартійний. За інформацією ЗМІ, Трухін — зять олігарха Олексія Мартинова, співвласника фінансово-промислової групи «Приват». У 2012 році батько Олександра Трухіна та Мартинов створили дніпровське ТОВ «Воднолижний клуб «Сєнтоза», що пов’язано із хобі Олексія Мартинова. У пресі писалось про «непрозорі схеми стосунків «Сєнтози» з міським бюджетом, а також із власністю громади міста».

У 2015 році Олександр Трухін був обраний депутатом Полтавської облради по округу № 6 (Глобинський район). Увійшов до складу фракції «БПП «Солідарність». Потім став членом депутатської групи «За успішну Полтавщину», яка вже у новому складі облради трансформувалася у фракцію партії «За Майбутнє».

У 2019 році Олександр Трухін переміг на парламентських виборах вже як представник партії «Слуга народу». Він балотувався на 40-му одномандатному округу (межі — місто Марганець, частина Заводського району міста Кам’янське, Криничанський, Солонянський, Томаківський райони Дніпропетровської області). У Верховній Раді став заступником голови Комітету з питань бюджету.

У серпні 2021 року Трухін став учасником скандалу, після того як автомобіль, в якому він перебував, потрапив у ДТП.

1 лютого 2022 року Українська правда оприлюднила журналістське розслідування, у якому поліцейський розповів про деталі ДТП, яке сталося в серпні 2021 року. Зокрема у розслідуванні було показано кадри з нагрудної камери поліцейського Сергія Петрика, на яких зафіксовано, що Трухін відмовився пройти тест на вміст алкоголю в крові. Він пропонував хабаря поліцейським у розмірі 150 тис. дол. І потім зустрітися і ще "порішать".] Увечері 1 лютого речниця партії «Слуга народу» Юлія Палійчук у Telegram повідомила, що голова партії Давид Арахамія висловився, що Трухіну «не місце ані у фракції, ні взагалі — у партії».

2 лютого 2022 року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у Facebook написала, що доручила зареєструвати кримінальне провадження після оприлюднення нових обставин ДТП за участю Олександра Трухіна. У цей же день Трухіна виключили з партії. Про це повідомила голова партії речниця "Слуги народу" Юлія Палійчук у Telegram, рішення прийняла голова партії Олена Шуляк.[37]

4 лютого 2022 року Денис Монастирський, голова МВС, якого Трухін згадував у розмові з поліцейськими, надав коментарі і повідомив, що не спілкувався із Трухіним.

7 лютого Державне бюро розслідувань заявило, що у справі про ДТП за участю Трухіна на вивчених матеріалах з відеокамер від Полтави до Борисполя за кермом Audi A8 перебувала особа в одязі червоного кольору. На відео поліцейського, який оформлював ДТП, є чоловік, одягнений у червону футболку, якого Трухін називає водієм. Разом з цим, дорожньо-транспортна пригода трапилася на ділянці дороги, де було демонтовано камери відеоспостереження. Судовим рішенням, винним в дтп визнано людину яка представилась водієм парламентаря, Склему Віктора,та якого оштрафовано на суму 850грн.

Батьки Трухіна є співзасновниками ПрАТ «Полтаварибгосп». 

Саме підприємство «Полтаварибгосп» було створене на пiдставi Наказу Полтавського регіонального вiддiлення ФДМУ вiд 21.01.1998 року № 26-АТ на базі Полтавського обласного державного сільськогосподарського підприємства «Полтаварибгосп» шляхом перетворення у відкрите акціонерне товариство «Полтаварибгосп», та зареєстровано Глобинською районною державною адмiнiстрацiєю 29.01.1998 року.

На позачергових загальних зборах акціонерів вiд 18 липня 2013 року прийняли рішення про зміну найменування на Публічне акціонерне товариство «Полтаварибгосп».

Основними видами діяльності є прісноводне рибництво (аквакультура) (основний); вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; прісноводне рибальство.

Олег Булашев

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися