Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Про секс та кохання, сором і шлюб: провокаційне інтерв’ю зі співачкою та телеведучою,  чарівною Оксаною Пекун

30 січня 2020
Про секс та кохання, сором і шлюб: провокаційне інтерв’ю зі співачкою та телеведучою,  чарівною Оксаною Пекун

Відверто про те, що багато бояться запитати.

Минулого року соціологічна група «Рейтинг» провела дослідження щодо того, як українці ставляться до сексуальних стосунків. Як виявилося, за результатами дослідження 67% українців зазначили, що в них є постійний сексуальний (статевий) партнер. Майже 80% опитаних погодилися з твердженнями про те, що секс є дуже важливою частиною життя людини (10% – не погодилися). Дві третини вважають, що сексуальні стосунки до шлюбу – це нормально. Кожен п’ятий – протилежної думки. 30% опитаних погоджуються з твердженням, що секс може бути послугою, яка продається за гроші (55% протилежної думки). Найбільше погоджуються з цим твердженням чоловіки, особи молодшого і середнього віку. Тільки 16% погодилися з думкою, що це нормально – мати постійні сексуальні стосунки з більш, ніж однією особою одночасно (70% не погоджуються). Дещо більше противників тези серед жінок і молодших опитаних. 60% опитаних не відчувають незручність, сором, коли розмовляють про секс зі своїм чоловіком/дружиною/постійним сексуальним партнером. Тільки 6% дуже соромляться.

Напередодні Дня Святого Валентина Кременчуцька газета поспілкувалася саме на тему сексуальних стосунків із зіркою української естради, співачкою та телеведучою, народною артисткою України, чарівною Оксаною Пекун. У репертуарі співачки є багато пісень про кохання та зраду, ніжність та родину.

- Наближається 14 лютого - День всіх закоханих і сьогодні б хотілось поспілкуватися з вами про... секс. Не лякаєтеся про це говорити?

- Ні, зовсім не боюся сексу.

- Тож, тоді чи вважаєте секс дуже важливою частиною життя людини?

- Звичайно, без сексу не має настрою, позитиву, впевненості собі і не має здоров'я - це важливе!

- Сексуальні стосунки до шлюбу – це нормально чи ні?

- У наш час це вже нормально, але коли я, наприклад, зустрічалася зі своїм чоловіком, це було зовсім не нормально. Це було під таким табу, бо моя мама сказала: «Не дай Бог»... Все рівно я все зробила добре.

- Маму не послухалася?

- Маму не послухалась!

- А як ви вважаєте: для чоловіків секс важливіший, ніж для жінок?

- Я вважаю, що так. Для них це важливіше. Взагалі вони всі султани, вони хочуть мати багато дівчат, багато уваги до себе, а для жінок секс потрібен, адже жінка стає більш привабливішою. У неї з’являються якісь риси краси, вона стає більш жіночною: груди прекрасні, прекрасні стегна, вона ходить по-інакшому, вона живе по-інакшому, вона по-інакшому дивиться на цей світ.

Якщо ви поговорите з жінкою, яка взагалі не займалася сексом і та яка мала, то ви зразу їх відрізните.

- Секс може бути послугою, яка продається за гроші?

- У багатьох країнах це є. У нашій країні теж є, але це не законно. Хоча кажуть, що скоро і у нас це буде. Парламент проголосує, а вважаючи, який у нас парламент, я думаю, що скоро все це проголосують.

- Жінка, яка перебуває у шлюбі, зобов’язана займатися сексом із чоловіком, навіть якщо вона цього не хоче чи ні?

- Питання звичайно підступне. Але якщо ти нормальна жінка, то ти маєш зробити все, аби твій чоловік був щасливим.

- Чи нормально: мати постійні сексуальні стосунки з більш, ніж однією особою одночасно?

- Якщо ти не у шлюбі, то в принципі... але одночасно от так зараз, це не для мене. Але подивитися на це можна.

- І переходимо до самого свята: чи плануєте святкувати День Святого Валентина?

- Я не сприймала раніше це свято, а у мене він і так кожен день, бо я маю коханого чоловіка. Ми один одного любимо і робимо один одному подарунки.

Але тепер дуже приємно, що зайвий раз своєму коханому можу зробити якийсь сексуальний подарунок..., а, можливо, надіслати листівочку тому, хто тобі симпатичний. Фліртанути. У нас, у артистів - це нормально.

- Яке побажання всім нам у цей день?

- Я хочу побажати усім закоханим - будьте таки закоханим. Я хочу побажати вам взаємності, теплоти, ласки і безмежної любові! І не забувайте про секс!

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися