Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Ще один екс-депутат Кременчуцької райради "пішов" до суду

2 серпня 2021

Судова справа.

 

26 липня 2021 року суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова, за участю прокурора Ульванської М.В., розглянула адміністративний матеріал, який поступив з Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції в Полтавській області про притягнення  пенсіонера, екс-депутата Кременчуцької райради Василя Жили до адміністративної відповідальності за ст. 172-6 ч.1 КУпАП «Порушення вимог фінансового контролю».

Як сказано в постанові суду, в протоколі про адміністративне правопорушення, складеного 13.07.2021 року опероуповноваженим Управління стратегічних розслідувань Національної поліції України майором поліції Павловим С.В. зазначено, що В.Жила, будучи з 20 листопада 2015 року по 26 листопада 2020 року депутатом Кременчуцької районної ради Полтавської області сьомого скликання, в порушення чинного законодавства несвоєчасно, без поважних причин, тобто після встановленого терміну декларування (до 01.04.2021 року), а саме о 09 год. 25 хв. 30.04.2021 року подав на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, яка припинили діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (після звільнення) за 2020 рік, чим умисно вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП.

Екс-депутат повинен був подати декларацію за 2020 рік до 01.04.2020 року .

Розглянувши матеріал суддя визнала екс-депутата винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-6 ч.1 КпАП Українита підвергнути адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Також суддя стягнула з екс-депутата судовий збір у розмірі 454 грн. у дохід держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Нагадаємо, екс-депутатка Кременчуцької райради невчасно подала декларацію про доходи і пішла до суду.

 

Клим Соколов

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися