Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Таким «дітям», як ми, можна не лише цукерки дарувати», - соліст гурту «Діти Фрістайлу» Денис Супруненко

22 березня 2021

- Ексклюзивне інтерв'ю.

- 21 березня у Кременчуці відбувся тригодинний спільний концерт гуртів «Фрістайлу» і «Діти Фрістайлу». Артисти подарували кременчужанам шквал емоцій і позитивний настрій. Перед концертом один із солістів колективу «Діти Фрістайлу» Денис Супруненко відповів на запитання Кременчуцької газети.

- Ви багато раз виступали в Кременчуці. Що можете сказати  про місцевих глядачів?

- Виступ у Кременчуці - завжди свято. Пам’ятаю, як ми були не дуже відомі, ще на початку кар’єри, і давали концерт у вашому місті. Тоді було лише пів залу. Проте ці глядачі так шуміли, що здавалось, що це палац «Україна» щонайменше. Було так багато позитивних емоцій. І це добре! Зазвичай ми від залу насотуємось всім цим.

- Як впливають на Вас карантинні обмеження, які діють під час виступів артистів?

- По-перше, у фінансовому плані. Уже ж майже рік просиділи на карантині, концертів у нас майже не було. Зараз, коли виїхали в невеликий тур на 10 днів, доводиться давати по два концерти. І умови такі, що лишень пів залу глядачів розсаджують. А це подвійне навантаження. Виходить, нібито один концерт, а працювати відвічі більше доводиться. Це важкувато, якщо взяти до уваги, що перед цим була тривала перерва, яка вибила з колії. Зараз потихеньку лишень відновили «стару закалку», а тут знову хочуть нас посадити в локдаун.

- Ви анонсуєте тригодинні концерти. Чи відпрацьовуєте їх?

- Якщо дозволяє час між концертами (щоб люди вийшли-зайшли і провітрити), то робимо. А іноді перший концерт скорочуємо. Другий завжди на повну.

- Як згадуєте на концертах солістку «Фрістайлу» Ніну Кірсо, яка відійшла в інші світи?

- Так, на кожному концерті спільно з гуртом «Фрістайл» співаємо спільно одну з пісень Ніни Кірсо – «Україна-ненька». Вона її співала, а зараз і «Фрістайл», і «Діти Фрістайлу» співають по одному рядку. Це так символічно – Ніна Кірсо і зараз нас об'єднує!

- Чи не плануєте «подорослішати», відійти від «Дітей Фрістайлу» і створити інший проект?

- Нам ще потрібно підніматися і підніматися. Так, ми зараз вже не на початку росту, а десь посередині. Коли все намічене зробимо – подивимось, можливо, теж свої проекти запустимо. Але це в майбутньому. Поки що раніше про це думати.

- Розкажіть, які незвичайні подарунки вам дарували?

- Їх було багато. Але найбільше запам’ятався, як нестандартний, - величезне шоколадне серце. При чому, ми спочатку думали, що воно порожнє в середині, але виявилось, що це цілісний шматок. Було кілограм 8! Здається, що це був подарунок фан-клубу з Полтави. У нас є фанати - вчителі п’ятої школи, які ходять на всі концерти. Уже кожному з учасників гурту на день народження подарували по портрету. Запам’ятався і букет із алкогольних напоїв і закуски: ковбасок, м’ясних виробів тощо. Наші шанувальники вже знають, що таким «дітям», як ми, можна не лише цукерки дарувати.

- Є міста України, які вас притягують, де найбільше відіграли концертів?

- Найбільше концертів ми видіграли в Полтаві. Тому, що нас любив Олександр Мамай (мер Полтави - авт.) і часто запрошував на концерти з нагоди різних світ: 8-го Березня, 14 лютого та інші. Будь-які концерти, які місто організовувало, то нас запрошували. Так протягом лише 2-х років у Полтаві відбулось концертів зо 30-ть з нашою участю. А так і в Одесі багато разів були, і в Житомирі. До речі, у цьому місті нас завжди класно приймають. Там гарний літній зал. І в Києві бато разів виступали.

- Є конкретні міста, куди б ще хотілось похати?

- Та ще є, куди розширятись. Лише пів України об'їхали!

- Що для вас означають соцмережі. Як часто Ви ними користуєтеся?

- Простіше сказати, як часто я звідти хочу видалитися (сміється - авт.).  У мене в тому ж «Фейсбуці» приблизно 5 тисяч друзів, тож мало кого вже можу додавати. Люди навіть ображаються, що я їх видаляю із списку. Намагаюсь пояснювати, що на мене можна підписатися, у мене сторінка відкрита можу і так спілкуватися. Та я ж не в силах всім відповісти. Тому, що немає стільки часу. Самих повідомлень приходить до сотні в день. Тож починаються звинувачення: мовляв, «зірку спіймав» тощо. Я ж людина – у мене ж часу  не 56 годин на добу!

- Що побажаєте кременчужанам?

- З огляду на нинішню ситуацію, найперше, що хочу побажати – це здоров’я. Це фундамент всього. Буде здоров'я – буде і все інше. І будьте всі щасливі!

 

 

Світлана Павленко

Фото, відео  Кирила Воронцова

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися