Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 18 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Відомий баяніст-віртуоз, учасник шоу-дуета «VIVA» Олег Подільський про свої новорічні спогади і яким бачить ідеальний Новий рік

27 грудня 2019

Ексклюзив Кременчуцької газети.

Відомий в Україні баяніст-віртуоз, один з учасників шоу-дуета «VIVA» Олег Подільський нещадовно гастролював у нашому місті і розповів Кременчуцькій газеті про свої новорічні спогади і про те, яким бачить ідеальний Новий рік.

- Наближається Новий рік, згадайте яким він був для вас у дитинстві?

- Ви знаєте, ну, я народився на Сумщині, я пам’ятаю сурові такі зими, і коли на конях, на санях везли, а мій дід грав на гармошці. Мені дуже так запало в пам'ять і мені дуже…І після цього я практично став баяністом, став виконувати твори на баяні.

- А вже у сьогоденні як ви святкуєте це свято? З цими ж народними традиціями, чи як?

- Ну взагалі, так. Ну, але ви знаєте, що у артиста Новий рік – це завжди робота, свято для людей, а ми (артисти) на роботі. Тому, ну, як і годиться, будем вітати, будем вітати і на всіляких концертах та корпоративах.

- А як ви себе уявляєте ідеальний Новий рік?

- Ви знаєте, ідеальний Новий рік, ну, я  уявляю, мабуть, коли включити телебачення і не почути, що у нас сьогодні були загиблі воїни. Що у нас все-таки в 2020 році буде мир і буде спокій, і наші хлопці усі повернуться додому.

Нагадаємо, трьохгодинний благодійний концерт задля створення храму у Кременчуці зібрав чи не рекордну кількість виконавців

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися