Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани дочекалися, як на 304 кварталі дорогу засфальтували «через одне місце»

1 октября 2018

Фотофакт.

Обурені коментарі та сарказм – так відреагували кременчужани у соцмережах на опубліковані фото після останнього ремонту доріг на 304 кварталі у місті. І дивуватися тут немає чому, адже такий «ремонт» - це засипані подрібненим неякісним асфальтом ями, не вирівняна поверхня шарами, вгрузлий у дорогу «лежачий поліцейський».

«Ми проходили повз, коли вони клали асфальт і це було щось з чимось. Поки ми самі будемо робити все через одне місце, поки і буде у нас в країні така ж по**а», - пише Tatyana Yaschenko .

«Тобто, винні ремонтники, які це зробили, а замовник, що прийняв роботу - ні при чому? Як ні при чому керівництво, яке це теж благословило, знаючи, що порушені всі норми ДБН? І так виконком зовсім ні при-ніж як розпорядник податків місцевих, з яких вони заплатили за цю роботу?» - зауважує кременчужанка Алла Заможська.

Нагадаємо, цього року на проведення дорожніх робіт міська влада планувала виділити понад 100 млн. грн. Як повідомляла прес-служба міськвиконкому, беспосередно на ремонт дорожнього покриття заплановано витратити 92 млн. грн., на капітальний ремонт шляхопроводів і будівництво нових доріг -  більше 20 млн. гривень.

Також 11,6 млн. грн. з місцевого бюджету плюс 2 млн. грн. з обласного не вистачило місцевій владі на якісний ремонт дороги по вул. Академіка Герасимовича в Кременчуці.

Крюківчани раніше зауважували про своєрідну покладку асфальту на вул.Герасимовича: «Дороги робимо по принципу – спочатку укладаємо асфальт, потім прибираємо сміття».  

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться