Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 5 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

VIP-чиновники Кременчука отримують немалі зарплати і їм можна позаздрити: від 33 тис до 73 тис грн

24 липня 2020

Рейтинг зарплат VIP-чиновників Кременчука за червень.

Солодке та багате життя - воно інше, не таке, як у звичайних людей-роботяг, пенсіонерів, частина з яких ледь зводить кінці з кінцями і живе на 2-4 тис грн у місяць і яких, безумовно, більшість у Кременчуці. Чому саме з цих слів я вирішив розпочати свій текст? Тому, що отримав відповідь на запит «Кременчуцької газети» до влади міста з проханням надати суми їх зарплат за червень 2020 року і був приголомшений сумами.

Зарплати кременчуцьких VIP-чиновників-мера та його заступників із місяця в місяць значно перевищують зарплату навіть Президента України Володимира Зеленського і в багато разів перевищують середній дохід громадян.

Так ось, у червні пальму першості серед мера та його заступників то тому, як збільшилися їхні гаманці, займає віце-мер з питань житлово-комунального господарства, колишній керівник оргвідділу Валерій Декусар. Йому нарахували 95 тис 91 грн, а з урахуванням утримання податків та зборів він на руки отримав 73 тис 997 грн. Це майже втричі більше, ніж щомісяця отримує Президент України Володимир Зеленський. Це близько 15 мінімальних зарплат, що означає - деякі за суму, отриману В.Декусаром за червень, живуть більше року!

Ось такий він - чиновничий рай!

Другою у рейтингу зарплат цього разу стала віце-мерка по фінансах Тетяна Неіленко. За останні місяці вона завжди в трійці лідерів по зарплаті. У червні їй нарахували 80 тис 305 грн, на руки виплатили 62 тис 576 грн.

Левова частка отриманих коштів - лікарняний за квітень-травень. Це 33 тис 374 грн.

Третій у рейтингу зарплат VIP-чиновників Кременчука за червень - керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов. Йому нарахували 74 тис 506 грн, а в гаманець він поклав 57 тис 632 грн. Цей чиновник виліз на верх рейтингу, адже отримав відпускні - 27 тис 522 грн.

Четверте місце рейтингу - у віце-мера з питань будівництва у місті Дмитра Кравченка. Чиновник отримав на руки 37 тис 220 грн.

На п’ятому місці у рейтингу зарплат VIP-чиновників Кременчука за червень - секретар міськради Юрій Гриценко з отриманими 36 тис 160 грн.

Віце-мерка з питань освіти, медицини, соцзахисту Кременчука Ольга Усанова у червні отримала 35 тис 842 грн і це означає, що вона посіла шосте місце нашого рейтингу.

Далі йде сам міський голова Віталій Малецький з 35 тис 243 грн.

Восьме місце за першим віце-мером Володимиром Пелипенком. Він на руки мав за червень отримати 35 тис 48 грн.

Останнє місце рейтингу - у віце-мера з питань культури та спорту Кременчука Руслана Проценка. Його зарплата у червні була найменшою з усіх VIP-чиновників міста - 33 тис 200 грн.

Нагадаємо, нещодавно депутати міськради не захотіли під час карантину економити на зарплатах мера Малецького та його заступників.

Кременчужани бідніють, а VIP-чиновники Кременчука, навпаки – багатіють: рейтинг зарплат мера Малецького та його заступників за березень.

Невже Малецький і його заступники зголодніють: зарплати VIP-чиновників за квітень знизилися.

Рейтинг зарплат: скільки отримують директора Кременчуцького комунальних підприємств ЖКГ і транспорту

Зарплати головлікарів кременчуцьких лікарень: одні отримують за місяць більше, ніж мер Малецький, а інші живуть півріччя на стільки, скільки один віце-мер отримує в місяць

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися