Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 19 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Нонет» Малецького обходиться містянам майже у 5 млн грн на рік

20 лютого 2021
«Нонет» Малецького обходиться містянам майже у 5 млн грн на рік

Багато це чи мало для міського бюджету – 5 мільйонів гривень? Ми проаналізували, на які потреби місто спрямовує приблизно такі самі суми платників податків.

У міського голови Кременчука Віталія Малецького – 6 заступників, а ще є керуючий справами виконкому та секретар міської ради. Кожен із них відповідає за певні галузі чи напрями. А разом вони «грають» в одній команді. Тож нам на думку спав музичній термін «нонет» – ансамбль із 9 виконавців. Команда саме у складі стількох топ-чиновників обходиться міському бюджету у понад 5 млн грн на рік. Цю цифру ми отримали, склавши щомісячні нарахування можновладцям. Дані ми збирали упродовж року з відповідей на запити нашої редакції. Після усіх відрахувань, передбачених законодавством, на руки очільник міста та його заступники за весь 2020 рік отримали 4 млн 774 тис 079 грн. Більш детальну інформацію дивиться у таблиці.

Як бачимо, найбільше грошей поклала до кишені минулоріч директорка департаменту фінансів – заступниця міського голови Тетяна Неіленко – 613 тис 592 тис грн.

Друге місце посів Малецький зі 610 тис 157 тис грн. Третє – Руслан Шаповалов, керуючий справами міськвиконкому, який «чистими» отримав 557 тис 618 грн.

Річні суми зарплат решти заступників також перетнули позначку у пів мільйона гривень. Можливо, й Валерій Декусар, якби й досі відповідав за напрямок житлово-комунального господарства, отримав би за рік понад 500 тис грн. Однак у грудні 2020 року, після перевиборів очільника міста, віце-мером з питань житлово-комунального господарства став Іван Москалик.

Найменше отримав за минулий рік Юрій Гриценко. Варто зазначити, що після чергових виборів у міську раду, що проходили у жовтні, цей чиновник склав свої повноваження, поки його наприкінці листопада знову не обрали на посаду секретаря міськради. Саме тому у листопаді Гриценко зарплату не отримував.

Для порівняння

Сума у понад 5 млн грн – це багато чи мало для міського бюджету? Щоб зрозуміти це, ми вирішили навести приклади. Зокрема проаналізували, що на міську програму, спрямовану на безкоштовне ведення пологів і мамографію, у 2020 році в міському бюджеті передбачалося 4 млн 84 тис грн (профінансовано – 3 млн 629 тис грн).

На реалізацію міської програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Стоп Інфаркт» до бюджету-2020 закладали 3 млн 380 тис грн (профінансовано 3 млн 143 тис грн). Такі цифри навів керівник департаменту охорони здоров’я Максим Середа на медичній нараді, що відбулася на початку лютого.

Як стало відомо на позачерговій сесії міської ради в середині січня 2021 року, на капітальний ремонт туалетів у 8 школах виділили 4 млн 649 тис 405 грн. Однак не з міського бюджету, а перерозподіляли державну субвенцію.
До цього можна додати, що у міській казні доведеться шукати понад 4 млн грн для Центральної районної лікарні. Гроші необхідні на оплату комунальних та медичних послуг, які не регламентовані Національною службою здоров’я України.

На утримання тварин у пункті тимчасової перетримки на комунальному підприємстві «Спецсервіс-Кременчук» у бюджеті-2021 передбачено 4 млн 865 тис грн.

На надання пільг населенню на оплату житлово-комунальних послуг (декілька категорій) передбачається у бюджеті поточного року 2 млн 430 тис грн.

І це лише деякі цифри. Тож самі робіть висновки: багато чи мало отримує «нонет» Малецького?

Нагадаємо, жовтневі оклади кременчуцьких VIP-чиновників підскочили на десятки тисяч гривень, а в декого навіть вдвічі.

Які премії отримують чиновники.

Які суми отримали VIP-чиновники Кременчука перед Новим роком.

 

Олена Сінтюріна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися