Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 22 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мало того, що місто не отримало компенсації за безбожно обрізані каштани біля «Ампера», так в суді оскаржують 1 тис 700 грн адмінштрафу

25 июня 2019 18:30

Судовий розгляд триває.

Сьогодні суддя Автозаводського районного суду Олена Предоляк провела виїзне засідання. Місцем проведення засідання стала територія під підприємством «Ампер», де в березні цього року до пеньків обрізали 17 каштанів.

Тоді ж на місце виїжджали журналісти, представники влади, фахівці комунального підприємства «Благоустрій Кременчука». На відповідальну особу «Амперу» склали адміністративні матеріали.

Адже фахівці КП «Благоустрій Кременчука» підрахували суму відновної вартості 17 пошкоджених каштанів біля заводу «Ампер». Це 74 тис 733 грн 36 коп.

Проте на засіданні адмінкомісії 16 травня розглянули матеріал, який стосувався знищення зелених насаджень на вулиці Троїцькій, в районі підприємства «Ампер».

На адмінкомісії повідомили, що йдеться про 17 дерев. Адміністративні матеріали склали на начальника адміністративно-господарського відділу.

Він пояснив, що звернувся до комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» з тим, щоб провели обрізання дерев фахівці. Але отримав відмову, адже комунальники були зайняті.

Тож обрізали дерева власними силами і як наслідок - така ситуація. Члени адміністративної комісії цей аргумент взяли до уваги, та призначили максимальний розмір штрафу в 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це 1 тис 700 грн.

Та на цьому справа не закінчилась  - відповідальна особа «Амперу», на яку склали адмінпротокол, звернулась до Автозаводського районного суду з тим, аби відмінити рішення адміністративної комісії. Це Олександр Суханов, який в суді назвав себе «завгоспом». Про це кременчуцьким журналістам сьогодні під час виїзного засідання повідомив секретар адміністративної комісії, фахівець юридичного департаменту Дмитро Коробов, який представляє сторону відповідача.

Він нагадав, що адмінпротокол був складений фахівцем відділу благоустрою міськвиконкому А. Ядровим, а відповідальна особа О. Суханов підписав його.

Проте в адвоката О. Суханова Віктора Лаврука інша версія – він повідомив журналістам, що адмінматеріал склали з порушенням. Зокрема, немає пояснення свідків, не роз’яснені права відповідальній особі, не надали другого примірника О. Суханову. І там могли дописати все, що вигідно.  

Щодо самих дерев, які стали причиною обурення громади. Каштани пустили паростки, та гілок на них немає.

Як пояснила провідний інженер комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» Ірина Герда, фахівці їх підприємства побачили дерева 14 березня вже після того, як провели критичну обрізку. Раніше на консультацію їх не запрошували.

Тепер фахівці переконані, хоч дерева і розпустились цієї весни – наступну зиму вже не переживуть.

Під час виїзного засідання суддя Олена Предоляк оглянула всі 17 дерев. І наступне засідання запланувала в залі суду.

Нагадаємо, стала відома сума відновної вартості 17 пошкоджених каштанів біля заводу "Ампер".

«Були каштани, а стали стовпи, які довго не проживуть»: кременчужани в жаху від того, що залишилося від каштанів на вулиці Троїцької.

Обуренню немає меж: законно чи з дерев на вулиці Троїцької завод «Ампер» зробив «стовпи» - розбереться поліція.

«Що роблять з деревами це просто кошмар!»: Мерія заступилася за дерева біля «Ампера», від яких залишилися стовпи після кронування.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться