Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 2 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У конфлікт між головним патрульним Кременчука Борзенко та ЗМІ втрутилися депутати: «Маю надію, що Ви, як представник закону, завжди будете захищати право журналістів на свободу слова»

 

4 июля 2019 15:35

Депутат Полтавської облради підтримує діяльність поліції та сподівається на співпрацю копів з ЗМІ.

У конфлікт між новим головним патрульним Кременчука Олександром Борзенко та ЗМІ втрутилися депутати.

Зокрема, депутат Полтавської облради Наталя Макаруша надіслала О.Борзенко своє депутатське звернення. В документі вона зазначає, що мова йде про інцидент, який стався під час сесії Кременчуцької міської ради, коли головний патрульний вивів із залу телеоператора, на що не мав права.

Також Н.Макаруша здивована позицією, що патрульний називає журналістів тими, хто збирає плітки та веде себе, як старі пліткарі.

Вона висловлює надію, що подібний інцидент та висловлювання на адресу представників ЗМІ з боку О.Борзенко були поодинокими і випадкове непорозуміння між ним та журналістською спільнотою буде усунено.

 

 

Депутат Полтавської облради підтримує діяльність поліції та сподівається на співпрацю копів з ЗМІ.

«Маю надію, що Ви, як представник закону, завжди будете захищати право журналістів на свободу слова»,- сказано у документі.

Нагадаємо, новий головний патрульний коп Кременчука Борзенко: «Якщо побачу позиви від старої міліції в нинішній поліції, то я піду»

Також нагадаємо, що помічають кременчужани, а головний патрульний Борзенко не хоче бачити.

 26 червня, на сесії Кременчуцької міськради сталася неординарна ситуація, яка закрутилася довкола футболки, у яку був одягнутий один із операторів місцевого телебачення. Саме футболка стала центром уваги мера міста Віталія Малецького на початку сесії. Як ви побачите на фото, на ній напис рок-гурту «Порнофильмы», нижче «Ты и есть сопротивление» та посередині серце, стиснуте у долоні.

Чи то запідозрив неповагу, чи з високої моралі, але мер Кременчука Віталій Малецький висловив щодо неї декілька зауважень та попрохав оператора вийти і змінити одяг на більш доречний, як для сесії. Оператор чи не почув, чи не звернув на це уваги. Після чого буквально через півгодини мер повторно звернувся до хлопця.

Викликавши оператора стати посеред сесійного залу, мер вкотре наполіг, щоб він перевдягнувся. І майже під час завершення його слів до хлопця підійшов начальник батальйону патрульної поліції міста Олександр Борзенко і взявши його - вивів оператора із зали.

Нагадаємо, по факту перевищення службових повноважень новим керівником патрульних Кременчука Борзенко відкрили кримінальне провадження.

Від головного патрульного Кременчука Борзенка депутати чекають звіту за 100 днів роботи.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться