Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 19 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Британські та українські юристи К.Жеваго прокоментували рішення Високого суду Англії та Уельсу

 

24 вересня 2021 10:35

Британські та українські юристи також підкреслили, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти Костянтина Жеваго - це ще один доказ незаконного замовного переслідування підприємця.

Високий суд Англії та Уельсу ухвалив рішення стосовно справи Банку «Фінанси і Кредит» за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб проти Костянтина Жеваго.

«Наголошуємо, суд постановив, що не має юрисдикції для розгляду даної справи. Ніяких інших рішень вище зазначений суд не приймав. Публікації в деяких українських ЗМІ є спекулятивними та неправдивими», - відмітили британські та українські юристи К.Жеваго. 

За словами британських та українських юридичних консультантів Костянтина Жеваго, дана справа завжди була і є питанням України. «Ми задоволені, що суд Великобританії відхилив цю справу. Вона має розглядатися в Україні. Банк «Фінанси і Кредит» не повинен був відправлятися на ліквідацію через непрофесійні та необґрунтовані дії попереднього керівництва Національного банку України», - додали юристи відповідно до рішення британського суду. 

Крім того, Високий суд Англії та Уельсу зобов’язав ФГВФО компенсувати пану Жеваго всі фінансові витрати, пов’язані з даним судовим процесом. 

Британські та українські юристи також підкреслили, що розповсюдження в ЗМІ неправдивої інформації проти Костянтина Жеваго - це ще один доказ незаконного замовного переслідування підприємця. Як зазначалось раніше, К.Жеваго як законослухняний громадянин України, готовий до відкритого, об’єктивного та неупередженого юридичного процесу, і результат рішення Високого суду Англії та Уельсу стосовно Банку «Фінанси в Кредит» - ще одне тому підтвердження. 

Британські та українські юристи К.Жеваго і надалі рішуче відстоюватимуть свою законну юридичну позицію і вневнені у позитивному вирішенні цього питання.

 

https://espreso.tv/

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися