Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Частина атракціонів на дошкільних дитячих майданчиках Кременчука небезпечна для життя – місцева прокуратура

 

 

18 квітня 2018 11:35

За результатами комісійних перевірок Кременчуцькою місцевою прокуратурою, частина обладнання підлягає демонтажу або ремонту.

Кременчуцька місцева прокуратура продовжує вивчати стан дотримання законодавства у сфері освіти. Про це повідомив прокурор Кременчуцької місцевої прокуратури В.Шайдук.

Враховуючи зростання рівня травмування дітей через невідповідність загальним вимогам безпеки ігрового обладнанняна дитячих майданчиках, в тому числі у дошкільних навчальних закладах, Кременчуцькою місцевою прокуратурою підготовлено та скеровано до Полтавського окружного адміністративного суду адміністративний позов щодо зобов’язання проведення комісійних перевірок на безпечність та відповідність вимогам Правил будови і експлуатації атракціонної техніки № 110 від 01.03.2006 ігрового обладнання, розташованого на дитячих майданчиках 48 дошкільних навчальних закладів міста Кременчука.

Тільки після втручання Кременчуцької місцевої прокуратури дошкільними навчальними закладами міста у період з 16 по 24 січня 2018 року із залученням державних інспекторів Управління Держпраці у Полтавській області проведені комісійні обстеження дитячого ігрового, спортивного обладнання та нестандартних конструкцій дитячих майданчиків, розташованих на території закладів дошкільної освіти міста Кременчука.

Згідно Актів обстеження частина обладнання у низці навчальних закладів визнана небезпечною для життя та здоров’я вихованців ДНЗ та підлягає демонтажу або  ремонту.

Нагадаємо, у Кременчуці може трапитися ще одна трагедія на дитячому майданчику.

Влітку 2015 року у одному з кременчуцьких дитсадків травмувалась 5-річна дівчинка. Катя Чесак розповіла, як пробила череп у дитсадку Кременчука та ледь не втратила життя.

 

За матеріалами Кременчуцької місцевої прокуратури   

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися