Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Директор кременчуцького тролейбусного управління Вертюх, через лікарняні, уник відповідальності в суді


10 мая 2019 10:40

На останньому засіданні 8 травня суд переніс слухання на 20 травня. Проте вже зрозумілим стає той факт, що строк розгляду адмінпротоколу спливає 19 травня.

 

Днями в Автозаводському райсуді вкотре не відбувся розгляд адмінпротоколу за ст. 212-3 «Порушення права на інформацію та права на звернення» складеного уповноваженим Верховної Ради з прав людини  в Полтавській області Юрієм Чернушенком на директора комунального підприємства «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха.

Чому, ви запитаєте, ми пишемо що суд вкотре не відбувся? Бо пан Вертюх у переддень судових засідань надсилав до суду клопотання про перенесення розгляду справи, вказуючи поважні причини. Переважно-його знаходження на лікарняному.

На останньому засіданні 8 травня суд переніс слухання на 20 травня. Проте вже зрозумілим стає той факт, що строк розгляду адмінпротоколу спливає 19 травня. Виходить, пан Вертюх уник відповідальності в суді.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» вже не вперше відмовляє у наданні відповідей на інформаційні запити громадян та громадських організації. Так, зараз у Автозаводському райсуді Кременчука розглядається протокол про порушення права на отримання інформації від керівника КТУ Олександра Вертюха.

Протокол на пана Вертюха склав уповноважений Верховної Ради з прав людини  в Полтавській області Юрій Чернушенко. Суть його складається в тому, що до директора КТУ О.Вертюха двічі зверталася громадянка К. і попрохала надати інформацію відносно роботи підприємства (від кількості тролейбусів, року їх випуску, що перебували на балансі підприємства до кількості грошей, виручених за проїзд та який відсоток із загальної суми виручки у конкретні місяці отримано через оплату QR–кодів).

Відповідь була надана одним листом, на якому не містилась чітка інформації. Також не зазначалися мотивовані підстави відмови у наданні такої інформації.

Після відмови директора КТУ О.Вертюха, громадянка звернулася до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зі скаргою, і була проведена перевірка. За результатами якої на директора КТУ склали адмінпротокол за ст. 212-3 «Порушення права на інформацію та права на звернення».

Нагадаємо, майже третина виручки від перевезень пасажирів у кременчуцьких тролейбусах йде повз касу.

Над Кременчуцький тролейбусним управлінням згущаються хмари: депутати вимагають перевірки його роботи.

Депутат Терещенко наполягає на заміні директора КТУ Вертюха і вважає, що майбутнього у начальника транспортного відділу Івашини, напевно, немає.

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться