Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 23 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дореформувалися: чергу до реєстратури у кременчуцьку лікарню батьки займають з 7 ранку

 

31 мая 2019 13:45

Практично в один день черга формується на весь місяць.

Обурення батьків, черга на весь коридор і чекання з 7-ої ранку. Це - наслідки медреформи, підкоректовані кременчуцькими «порядками» у дитячій міській лікарні, що по вул.Павлова. У довжелезній черзі до першого кабінету реєстратури (до вторинних лікарів) - містяни: батьки маленьких першокласників та абітурієнтів до вузів.Та такі «зручності» створені скоріше за все не з ціллю засмутити батьків, а з метою корегування графіків роботи лікарів. Адже, як ми писали у попередніх матеріалах, багато лікарів тут працюють не на повні ставки, тож і часу на обслуговування у них, відповідно, менше.

Через таку ситуацію із зайнятістю лікарі не бажають «напрягатися» зайвий час чи швидко оглядати пацієнтів. Тож і виходить, що прописують час прийому кожного пацієнта окремо у зручний для себе графік. По-третє, у лікарів та медсестер починається період відпусток.

Однак що найцікавіше, прийти раніше і записатися до лікаря у будь-який інший час, окрім сьогоднішнього, містяни не можуть, адже саме в один день наприкінці місяця відкривається черга на запис на наступний місяць.

Тож ті, хто не міг зайняти чергу для проходження лікарів наприкінці квітня, зробити це, скажімо, упродовж травня не могли - всі місця на кожен робочий день наперед були забиті. Виходить, не пощастить уже з наступних днів і іншим громадянам, які сьогодні не вистоять цих пекельних черг. Чи тим, хто не знав про черги і прийде до реєстратури через кілька днів. Стає цікаво, як бути людям, які вирішать просто звернутися з дитиною до ортопеда чи окуліста при хворобі?!

«Яку все-таки вигадали дурню! Якщо раніше були лікарі на місцях і їх можна було дочекатися, то зараз потрібно чекати місяці, щоб до них попасти», - говорить одна жінка. 

«Все «для людей» зроблено, просто кошмар», - обурюється інша.

Більшість громадян припускають, що створені всі ці черги і для розвантаження лікарів, і, на жаль, для розвитку приватних платних медзакладів у місті. Принаймні комфортних умов для пацієнтів та їх батьків у таких чергах до безкоштовної медицини і у подальшій неможливості потрапити до лікаря - прослідкувати тяжко. Куди звертатимуться батьки, дітям яких необхідно проходити комісії чи просто відвідати вузьпрофільного спецаліста - зрозуміло. За візит до одного лікаря у приватних лікарнях їм доведеться викласти від 80-100 грн. Шкода лише, що це мало кого хвилює, окрім як самих батьків.

Нагадаємо, депутати міськради не перейнялися питаннями забезпечення дитячої лікарні офтальмологом, а медиків Кременчука - муніципальними надбавками.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться