Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькому шпиталі незабаром з’являться тренери, які зможуть надавати паліативну допомогу за європейськими стандартами

 

20 лютого 2020 17:50

Робота проводиться завдяки спілці «Робочих Самаритян Німеччини».

До Кременчуцького обласного шпиталю для ветеранів війни приїхали 10 тренерів, які протягом  2-х тижнів готуватимуть наших медичних працівників надавати паліативну допомогу (це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки) за європейськими стандартами. Про це сьогодні розповів директор медзакладу Микола Литвиненко. Він зазначив, що ця робота фінансується Німеччиною.

Разом з німецькими тренерами приїхала до Кременчука віце-президент спілки «Робочих Самаритян Німеччини» з м. Гамбург – Інке. Вона розповіла, що завдяки цієї організації вже вдалося до Кременчука привезти багато матеріальної допомоги, зокрема медобладнання та техніка. Наступним кроком стало навчання медиків нашого регіону наданню паліативної допомоги. Адже саме у Гамбурзі спілка робочих «Самаритян» має найпотужнішу команду. Враховуючи те, що у Кременчуці поки що у цьому напрямку проводиться незначна робота, вирішили допомогти місцевим медикам у цьому напрямку.

Слова подяки німецький гості сказав керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. Він зазначив, що у нашому місті вже немає жодного медичного закладу, де не було би маленької, або великої частки багаторічної допомоги спілки «Робочих Самаритян Німеччини».

М.Литвиненко також розповів Кременчуцькій газеті, що навчатися будуть працівники шпиталю, які є членами спілки «Самаритян». Після закінчення курсу, вони отримають сертифікати, що можуть бути тренерами з надання паліативної допомоги. Це догляд за людьми, вилікувати яких неможливо, але завдання медичних працівників – покращити умови їх життя і якість. І не тільки медичні, а й соціальні.

Також стало відомо, що зі спілкою «Робочих Самаритян Німеччини» підпишуть договір про співпрацю на три роки. За цим документом, шпиталь буде отримувати допомогу і навчання не тільки паліативної допомоги, а й інших аспектів. А ще передбачається матеріальна допомога не тільки шпиталю, а й інших лікувальних закладів Кременчука.

Нагадаємо, Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни: від лікування до навчання.

Німецькі самаритяни у Кременчуці розвиватимуть центр реабілітації.

 

Олена Сінтюріна

Відео і фото Олександра Попенка

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися