Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хондопротектори: як захистити свої суглоби

 

 

27 січня 2021 11:30

Як відомо, заняття спортом покращують самопочуття і зовнішній вигляд, сприяють поліпшенню настрою і подоланню стресу. Між тим постійні фізичні навантаження можуть негативно відобразитись на суглобах. До того ж зі зростанням фізичної активності збільшується і ризик травм. Щоб захистити свої суглоби і підтримувати належний стан суглобо-зв’язочного апарату, можна використовувати спеціальні препарати – хондопротектори.

Корисний ефект

Хондопротекторними препаратами називають категорію речовин, які здатні стимулювати процес відновлення хрящової тканини. До цієї групи відносять засоби, які створені на основі переважно глюкозаміну та хондроїтину. Також у їх складі можуть міститися гіалуронова кислота, сірка так інші речовини, які позитивно впливають на хрящову тканину, і мають протизапальну дію. За допомогою таких препаратів можна досягти ряду позитивних ефектів:

  • відновлення функціональності суглоба;
  • припинення подальшого руйнування хрящової тканини;
  • зменшення больового синдрому;
  • амортизація руху суглобів.

Найкраще підбирати такі добавки після консультації з лікарем. Зазначимо, що хондопротектори часто призначають при захворюваннях суглобів і травмах, а також в якості профілактики.

Особливості використання

Придбати хондопротектори сьогодні досить просто. Наприклад, популярні препарати відомого виробника Natrol - на сайте belok.ua. Вони є як в спеціалізованих магазинах спортивного харчування, так і в аптеках, хоча і в більш обмеженому асортименті. 

Такі добавки широко використовують спортсмени як додаток до свого раціону. Окрім того, вони будуть особливо корисними людям, які регулярно отримують фізичні навантаження. Це допоможе їм попередити пошкодження суглобів і мінімізувати ризик їх появи. Окрім того, хондопротектори будуть актуальними для людей, у яких уже є травми. Корисно приймати такі препарати при наявності болю в суглобах чи зв’язках. 

Подібні харчові добавки зазвичай можна приймати людям різного віку. Навіть у дітей може виникнути потреба приймати препарати для відновлення хрящової тканини. Однак більш актуальною ця проблема стає у старшому віці. У багатьох чоловіків і жінок від 50 років вже наявні негаразди із суглобами. а хондопротектори можуть стати корисним додатком до основного лікування. При зайняттях спортом такі препарати також актуальні, при цьому потрібно слідкувати за правильністю приймання згідно із рекомендацією виробника. Вони корисні і для тих, хто постійно виконує складні роботи, наприклад, вантажникам або слюсарям.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися