Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кар'єру кременчуцьких випускників вишів моніторитиме МОН

 

4 червня 2019 17:45

Це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики.

Міністерство освіти і науки разом з Пенсійним фондом працюватимуть над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. Про це повідомляє osvita.ua, посилаючись на прес-службу Міністерства освіти.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, система моніторингу надасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до закладу, в якому вони здобули освіту, а також аналізувати перспективи, які надає заклад освіти вступникам та роботодавцям.

«Також це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики», – пояснила міністр освіти і науки.

Вона додала, що МОН не може створити таку систему самостійно, оскільки для цього необхідно інтегрувати реєстри, які знаходяться у віддані різних структур.

«Основне – це зведення нашої Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. Для цього потрібна не лише співпраця, а й зміни до законодавства. МОН вже розробив драфт цих змін, але попереду ще погодження цього документа та прийняття його Верховною Радою України», – зазначила Гриневич.

Нагадаємо, які зміни чекають цьогорічних вступників

 У МОН створили раду, яка співпрацюватиме з церквами.

 

Антоніна Озерна за інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися