Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Гуртожиток УТОСу у Кременчуці залишається каменем спотикання - вирішення питання перенесли на наступний рік

Ми в Telegram

19 грудня 2019 17:20

У мерії Кременчука і досі чекають керівництва з головного офісу УТОСу.

Сьогодні у мерії Кременчука розглядали питання, пов'язані з гуртожитком, яке належить Українському товариству сліпих (УТОСу). Йдеться про гуртожиток, який знаходиться на вулиці Цюрюпи, 25. Як выдомо, нещодавно, на одній із сесій Кременчуцької міської ради пропонували розглянути питання про зміну цільового призначення ділянки, на якій зведено гуртожиток, аби на його місці звести новий будинок. При цьому планувалося аби 4 родини, які мешкають там зараз, отримали нові квартири. Люди на такий варіант погодились, але у депутатів виникли побоювання, що кременчужани можуть залишитися зовсім без житла у результаті таких змін. А головне, спочатку потрібно прийняти і землю, і об’єкт на ній в комунальну власність. Тож питання відклали, а також створили спеціальну комісію. Ось її засідання і відбулось сьогодні.

Про те, де в питанні підводні камені,  нагадав начальник юридичного департаменту Валерій Мирошніченко. А саме про те, що Кременчуцькому УТОСу було передано земельну ділянку, на якій знаходиться гуртожиток, у право постійного користування. А ось сама будівля належить Головному офісу УТОСу (що в Києві). Тому зараз виходить юридична колізія. А із змінами в Земельному кодексі власник права власності на  об’єкт стає користувачем земділянки. Ось і виходить, що і гуртожиток і земля під ним в підпорядкуванні головного офісу УТОСу.

Відомо, що там теж створили робочу групу аби вирішити питання передачі і землі, і гуртожитку. Сьогодні член робочої группи з боку Кременчука, депутат Олександр Роженко висловив пропозицію зустрітися обом сторонам і провести спільне засідання чи то в Києві, чи в Кременчуці аби остаточно владнати всі питання. Пропонують дату зустрічі 22 січня наступного року.

Пролунала сьогодні і заява депутата Дениса Терещенка, який повідомив, що йому стало відомо, що чоловік, який має схожість з  керівником Кременчуцького УТОСу пропонував передати земельну ділянку забудовнику за 8 млн грн. Це він привселюдно повідомив на засіданні, зазначивши, що питання треба тримати на контролі.

Нагадаємо, У мерії Кременчука чекають представників керівництва УТОСу чи інвестора, що збирається зводити багатоповерхівку в центрі міста

Читайте: Влада Кременчука звернулися в Українське товариство сліпих з пропозицією провести переговори про передачу гуртожитку сліпих в комунальну власність міста

 

Світлана Павленко

Фото Олександра Попенка

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися